Aşk-ı Memnu Kanal D

boşver nesrini balıkçıyı yahu..
naparlarsa yapsınlar...
ona bakarsan ferdo nun hizmetçisi adını unuttum şimdi oda yeni şöförle iş birliğide yapabilir yani....hatta başka şeylerde olabilr....

ama ben hala çok üzüzlüyorum ya....behlülle bihter ağladıkça ağlayasım geliyor...
salak behlül
aç behlül
paragöz behlül
allah belanı versin behlül
sürün köpek gibi behlül....

kızlar sizce gerçekten behlül artık bühteri sevmiyor mu?
yoksa çok sinirlendi yaptığına ondan mı?

eğer sıkıldıysa artık sevmiyorsa kolyeyi verdiğine neden o kadar sinirlendi ki?????

:roflol::roflol::roflol::roflol:
kahkahalar attim burda ya
arkadas yemisim balikciyi de nesrini de dedi resmen
bana kalirsa behlul kiskancliga gelemiyor bihterin bu asiri kiskancligi onu nihale itti baska bisey degil bi de nihaln sevgisi altinda cok eziliyo bu da var.
kolyeyi vermesine sundan sinirlendi nihali ezdirmek istemiyor cunku bhter onu resmen asagiladi kolye ile buna kizdi behlul

Ya şaka maka artık ilişkilerinin deşifre olması lazım..Daha da hazirana çok var:umursamaz:

yok yok daha var, daha çok olay var :hulya:

bihter az daha kudurcak, behlül daha katyaya sarcak, nesrinde son anda behlüle aşık olcak, bu bölüm sinyallerini verdi behlül bey ne giyse yakışır dedi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Evet ya burda kimse behlülü suçlamıyo bravo falan diyolar çok şaşırdım bu akşam..:1shok:

Hep aynı mantık işte erkeğin elinin kiri..

Kimse kusura bakmasın ben hemcinsimi tutuyorum..

kesinlikle erkegin elinin kiri diye düşünmedim ben bihter kışkırttı behlülü kolyeyi vermesi nihale ayıp hediye almış adam nasıl bozuldu behlül bence sıkıldıgı için yada pişman oldugu için nihale yanaşmıyor bihtere kızdıgı için yapıyor

bihter az daha kudurcak, behlül daha katyaya sarcak, nesrinde son anda behlüle aşık olcak, bu bölüm sinyallerini verdi behlül bey ne giyse yakışır dedi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Allah iyiliğini versin kahkaha atmamak için zor tuttum kendimi:roflol::roflol::roflol:

Uçurtmalar rüzgar gücüyle değil, o güce karşı koydukları için yükselirler.Bu sözü tutum
magiclowe nick yapacağım kaydirigubbakcemile3
Behlül'e saçlar on numara olmuş:eek:
Nasıl kapak yaptı lafı.Uzadılar kestim:))

Hatta ve hattaaaa matmazel bülenti büyütck evlencekler sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

ya bihter şey demişti galiba saçını nihalden daha çok seviyosun sen demişti,behlül ondan kesti saçı heralde ,geçmişe bakmadım yazdıysanız görmedim ..
ama ben yinede ısrarla behlülle nihal olmaz diyorum ,behlül ne peşinde anlamadım seni herşeyden çok seviyorum derken bihtere herşey bozuluverdi ..

Konuyu Toplam 21 Kullanıcı okuyor. (16 Kayıtlı kullanıcı ve 5 Misafir)
suprensesi, Asmin, BaiLeyS, BeyaAZz, D-GABBANA, deniz..., DilaNaz, extreme, eylül166, huri37, leylaaa07, LolaBunny, seydaferat, shekerkizcandy

Allah iyiliğini versin kahkaha atmamak için zor tuttum kendimi:roflol::roflol::roflol:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Uçurtmalar rüzgar gücüyle değil, o güce karşı koydukları için yükselirler.Bu sözü tutum
magiclowe nick yapacağım kaydirigubbakcemile3
Behlül'e saçlar on numara olmuş:eek:
Nasıl kapak yaptı lafı.Uzadılar kestim:))

benimde en sevdiğim sözlerin başında gelio..
umarım hep uçurtma gibi oluruz kaydirigubbakcemile5

Hatta ve hattaaaa matmazel bülenti büyütck evlencekler sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

türkan şorayın filmindeki gibisırnaşık şey

daha ayrılmıcaklar onlar bence...
tekrar birlikte olurlar ama son darbe çok ağır olacak bihtere işte
o zaman intihara sürükleyecek bihteri
daha hazirana çok var neler olur neler :hulya:

Bu akşam malesef fazla izleyemedim..Kurtlar vadisi saolsun:nazar:
:nazar: Atölyeye gittimi Adnan ? orayı merak ediyorum neler oldu..
Birde bihterin giydiği kıyafet,hani o evlilik yıl dönümündeki giydiği kıyafetine çok benziyodu..nihal gayet iyidi..ama saçları sönük kalmışdı kıyafetiyle..
Firdo her zamanki gibi yakıydu ortalığı..Diziye yeni katılan beylede muhtemelen bişiler olurr zemuszemus

Ha bide bihterle behlül amcasının paralarını bırakıp gidemedi demişsiniz hanımlar,yanılmıyosam bihter kaçış için bankadan yüklü bi para çekip,kaçamaynca geri yatırmışdı sositososito yani boş gitmiyolardıı :jeyyar:

Türkan Şoray flmi gibi.Sonra matmazelde Bülent tarafından terkedilir:)Matmazel ben sizi ablam gibi gördümzemuszemus:dance:

Aaa hayır aslında bülent hep içten içte matmazele hayran aşık ama bunu sonradan farkedio snra matmazeln sürmeli gözleri gbi gözleri olan küçücük kısları dünyaya gelio delikafadulden sırnaşık şey

oyyyy süper bi bölümdü kızlar yaa, bihter dellendikçe ben kahkaha attım. kocam noluyo ya diye bana bakıyodu kaydirigubbakcemile3

Bu akşam malesef fazla izleyemedim..Kurtlar vadisi saolsun:nazar:
:nazar: Atölyeye gittimi Adnan ? orayı merak ediyorum neler oldu..
Birde bihterin giydiği kıyafet,hani o evlilik yıl dönümündeki giydiği kıyafetine çok benziyodu..nihal gayet iyidi..ama saçları sönük kalmışdı kıyafetiyle..
Firdo her zamanki gibi yakıydu ortalığı..Diziye yeni katılan beylede muhtemelen bişiler olurr zemuszemus

Ha bide bihterle behlül amcasının paralarını bırakıp gidemedi demişsiniz hanımlar,yanılmıyosam bihter kaçış için bankadan yüklü bi para çekip,kaçamaynca geri yatırmışdı sositososito yani boş gitmiyolardıı :jeyyar:

Adnan dizinin başında atolyeye gitti onlar konuşurken değil ordan kesip biçip fragmanda eklemişler işte sırnaşık şey
Aaaa behlülü bihterin çektği para paklarmı hazıra dağ dayanmaz hihoyyyt

Adnan dizinin başında atolyeye gitti onlar konuşurken değil ordan kesip biçip fragmanda eklemişler işte sırnaşık şey
Aaaa behlülü bihterin çektği para paklarmı hazıra dağ dayanmaz hihoyyyt

Amannn bende bişe oldu sandımmm,hep böle yapıyolar :nazar:
Oda doğru ama bihter yinede adnanı sömürüp gidiyodu sositososito

ayyy sonunda firdevs de bekarlıktan kurtulcak,darısı matmazelin başına kaydirigubbakcemile3
behlülün saçları fotolarda beğenmemiştim ama gayet güzel olmuş....hatta çok güzel olmuşşşş opuyorumnanaktan
nihal çok güzeldi makyajı falan,saçları hafif kalmış biraz tek eksiği oydu....
bihter de güzeldi ama makyajı hafif mi kalmış sanki....
gelelim finaleee,saç repliği dizinin en vurucu repliğiydi....bihter ağlıcak diye bekledim ama ağlamadı bir türlü...
her neyse uzunca bi süre behlül nihalden başkasına bakmaz,nihal kasılır durur behlül benle ilgileniyo diye bihter de sinirinden kudurur lülülülülülü

X