Aşk-ı Memnu Kanal D

ne oldu ne oldu fragmanı ızleyemedım yah :KK43:adnan ogrenemedı hala ah safım ah ben dunya turu yapdım geldım adam hala uıyanmamıs :KK43:

chess:peyker
ecmel:firdo
kardelen:matmazel
magiclowe:nihal
mügecik:şaheste
çakıl:arsen
azelya:çarşaf
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

başka kim vardı?

ay erkek oyuncular nolcek:roflol:

ne oldu ne oldu fragmanı ızleyemedım yah :KK43:adnan ogrenemedı hala ah safım ah ben dunya turu yapdım geldım adam hala uıyanmamıs :KK43:

hakkat mı kı bende bu kız nire kayboldu diyorum, yok canım anca sezon sonu öğrencek okaydirigubbakcemile3

ya satrapi sen kim olmuştun kız unuttum ben yada karıştırmışta olabilirimkaydirigubbakcemile3

hakkat mı kı bende bu kız nire kayboldu diyorum, yok canım anca sezon sonu öğrencek okaydirigubbakcemile3
işlerım vardı canımm sana cevapda atılmıyokı kapamıssın tum ıletısım yollarını adnan gıbı ulasmaya calısdım ama beceremedım vallah hmm ogrensın yah sıkıldım :KK43:ee sen nasılsın dılerım ıyısındır...

işlerım vardı canımm sana cevapda atılmıyokı kapamıssın tum ıletısım yollarını adnan gıbı ulasmaya calısdım ama beceremedım vallah hmm ogrensın yah sıkıldım :KK43:ee sen nasılsın dılerım ıyısındır...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 iyiyim canım, valla yeni bölüm süper hiç sıkılmıcaksın bence
ekliyorum senin için tekrar fragmanı

Aşk-ı Memnu 54. Bölüm Fragmanı videosu izleniyor...

vayyy fraagmanı izledim nihayet ...
bizim deli bihder gene çemkiripduruyor bol bol kaydirigubbakcemile3
ama behlülü daha çok nihale yakınlaşıyor...artık bu ilişkiye daha fazla karşı koyamaz
bihtere rağmengamyoncuiremsu

chess:peyker
ecmel:firdo
kardelen:matmazel
magiclowe:nihal
mügecik:şaheste
çakıl:arsen
azelya:çarşaf
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

başka kim vardı?

ay erkek oyuncular nolcek:roflol:

hoşşik en güsel karakteride kendine almışşş

hayyy tamam buldum bendee peykerin kayınvaldesi olam kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
kııızz bu bölüm çok heyecanlı olcaakkk..
chess çok saol yavyumm fragman iin..
bihter aynı salaklığında devam etsin..
behlul en sonda nihale sarılması müthişti..

X