Aşk-ı Memnu Kanal D

Ben geldiiiiiiiimmmm seyrettim chess fragmanıŞeniz

Anaaaaaaaa ne diyo behlül kimsenin seni üzmesine izin vermiycem bihter için mi dedi bunu bak sen hemen nasıl değiştiakannehir

:roflol::roflol:kız sen ne soruyorsun maç var dıye dızıyı nasıl ızlıycegınızımı?

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Ben geldiiiiiiiimmmm seyrettim chess fragmanıŞeniz

Anaaaaaaaa ne diyo behlül kimsenin seni üzmesine izin vermiycem bihter için mi dedi bunu bak sen hemen nasıl değiştiakannehir

eeeee canım pihter kendi kaşındı, nihali ezmeye kalkcak, iyice şirret olcak, behlülde her yağız delikanlı gibi masum, ceylan gözlü genç kızın kahramanı olcak onu pis cadıların elinden kurtararakkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

saol cınıma.s.

bihter hepten kayışı koparcak valla, sanırım ben annemle iddaya girmiştim falan gibi bişey diyecek kadar düşcekkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

bence de chess.artık soğukkanlılığını koruyamamaya başladı zaten.maskesi düşüyor, nihalle de takışıyor zaten.Bihter karakteri kimseyi sevmiyor bir de onu farkettim.Annesini sevmiyor, ablasına nötr, Ednanı zaten sevmiyor biliyoruz, Behlülü de sevmiyor sadece yakışıklı bir erkeğin ilgisi hoşuna gidiyor bence, başka birine kaptırma düşüncesi onu deli ediyo
r :sm_cool:

ayyy fargmanı koyan arkadasa çook tesekküropuyorumnanaktaniçimi gıcıklattı resmen dizi hareketlendi zemuszemusbihter iyice zıvanadan çıktı alıık düşüyo iyice.nihale sokuluyo behlül inanamadım yaa ayy süper valla bu hafta

papatya die diziyi açtı annem reklam arasında, o an yakaladığımız espri süperdi :roflol:

karı-koca yatakta yatıolar..

kadın : hadi hayatım yastığı bacaklarının arasına al öle yat...

adam: nie cnm, gece behlülmü gelip öpücek beni ??

:roflol:

papatya die diziyi açtı annem reklam arasında, o an yakaladığımız espri süperdi :roflol:

karı-koca yatakta yatıolar..

kadın : hadi hayatım yastığı bacaklarının arasına al öle yat...

adam: nie cnm, gece behlülmü gelip öpücek beni ??

:roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

bence de chess.artık soğukkanlılığını koruyamamaya başladı zaten.maskesi düşüyor, nihalle de takışıyor zaten.Bihter karakteri kimseyi sevmiyor bir de onu farkettim.Annesini sevmiyor, ablasına nötr, Ednanı zaten sevmiyor biliyoruz, Behlülü de sevmiyor sadece yakışıklı bir erkeğin ilgisi hoşuna gidiyor bence, başka birine kaptırma düşüncesi onu deli ediyo
r :sm_cool:

ayyy fargmanı koyan arkadasa çook tesekküropuyorumnanaktaniçimi gıcıklattı resmen dizi hareketlendi zemuszemusbihter iyice zıvanadan çıktı alıık düşüyo iyice.nihale sokuluyo behlül inanamadım yaa ayy süper valla bu hafta

ne zaman soğukkanlıydı ki, yapmacık soğuk nevale

valla bihter nihalin üstüne gittikçe nihal kıymetlencek behlülün gözünde
kaydirigubbakcemile3

ne zaman soğukkanlıydı ki, yapmacık soğuk nevale

valla bihter nihalin üstüne gittikçe nihal kıymetlencek behlülün gözünde
kaydirigubbakcemile3

öyle olucak valla yaşasınzemuszemus sonunda aşk başlıcak bihterede anca hırlamak düşer:roflol::dance:

ya kızlar inanmıcaksınız ama bende DESPO yu katya olarak düşündüm, bu kız bizde neden böyle bi imaj yarattı ya:roflol::roflol::roflol:

X