Aşk-ı Memnu Kanal D

satrapi geldı hihoyyytıyı ınsan lafının ustune gelırmıs kız son ümidim sensınkaydirigubbakcemile3

satrapi geldı hihoyyytıyı ınsan lafının ustune gelırmıs kız son ümidim sensınkaydirigubbakcemile3

kardeşinden de mi ibret almıyosun bak Ednan da aldı genç bir erik neler geldi başına

şey mi yapsak nasılsa chuccky hilmi karısından boşanıyo onu mu alsak sana :roflol:

Melih bey takımı ziyagiller diye diye kafayı sıyırdı herif bari girsin aileye arsen hanım ne dersin bu işe hem barış da imzalamış olursunuz cümletensırnaşık şey

54. Bölüm Özet

Behlül, Nihal’le konuşuyor

Behlül’ün, Nihal’i daha fazla umutlandırmamak için yaptığı konuşmayı Nihal farklı yorumluyor ve Behlül’ün kendisini sevdiğinden emin oluyor. Behlül, kendi içinde büyük bir hesaplaşma yaşarken, Nihal’i kendinden nasıl uzaklaştıracağını düşünmektedir. Behlül’ün, Nihal’i daha fazla umutlandırmamak için yaptığı konuşmayı Nihal farklı yorumlar ve Behlül’ün kendisini sevdiğinden emin olur. Hilmi Önal’ın, Ziyagiller’e olan öfkesi dinmek bilmemektedir. Ailenin zarar görmesi için basına verdiği haber bütün gazetelerde yayınlanır. Behlül ve Nihal’in birlikte oldukları haberini gazetede okuyan Adnan Bey çok huzursuzdur. Çaresizlik ve yaşanan gelişmeler Bihter’i öfkelendirmektedir. Öfkesini kontrol etmekte zorlanan Bihter’in Nihal’le yaptığı konuşma, büyük bir tartışmayla noktalanır. Behlül’den hala beklediği yakınlığı göremeyen Nihal’in umutları yavaş yavaş yerini hayal kırıklığına bırakmaya başlar. Bihter ve Behlül içine düştükleri çıkmazdan çıkış yolları ararken iyice gerilir ve birbirilerini yaralamaya başlarlar. Nihal’in mutsuzluğu Matmazel’i de derinden etkilemektedir. Nihal’i üzgün görmeye tahammül edemeyen Matmazel, olayların yönünü değiştirecek önemli bir karar verir. Giderek daralan çember içinde sıkışıp kalan Behlül ise artık tercihini yapmak zorundadır.

chess saol fragman için :1hug:
bunları duymak için mi evliliği mi tehlikeye attım
bunun için mi açtım kendimi sana :roflol:
açmasaydınnnnnnnn bitter akannehirakannehir
nihatte karısının mutsuzluğunu görmüyor bihter çok mutsuz diorrrrrrr:dilcikar::dilcikar:
bilse bu sıralar sevişmeden yoksun:roflol::roflol:eek:ndan gergin

chess sağol bacım :lepi:

oyy bihtere bak hele kudurmuş

başımı yidiniz fragman frgamna deyi alın size fragmankaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Aşk-ı Memnu 54. Bölüm Fragmanı videosu izleniyor...

chess saol fragman için :1hug:
bunları duymak için mi evliliği mi tehlikeye attım
bunun için mi açtım kendimi sana :roflol:
açmasaydınnnnnnnn bitter akannehirakannehir
nihatte karısının mutsuzluğunu görmüyor bihter çok mutsuz diorrrrrrr:dilcikar::dilcikar:
bilse bu sıralar sevişmeden yoksun:roflol::roflol:eek:ndan gergin

mihim deel kızlar
heryere yapıştırcam valla fragmanı bende sizi deli etcem
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yürü be chess kim tutar seniii, görevinin hakkını veriosun heee kaydirigubbakcemile3

bihter kudurdu vala, ama kendi eliye yolladı behlülü hiç yırtınmasınnnnsositososito

yürü be chess kim tutar seniii, görevinin hakkını veriosun heee kaydirigubbakcemile3

bihter kudurdu vala, ama kendi eliye yolladı behlülü hiç yırtınmasınnnnsositososito

buyrunnnnnnnnnbuyrunnnnnnnnn

annemle matmazel nerde ya, valla isyan ettilerdi fragman yok diyekaydirigubbakcemile3

chess a.s.
Son sahneyi ağzım açık izledim, düldül Nihal'e "Kimsenin seni üzmesine izin vermicem" diyip sarılıyo ya, ben olsam ben de beni seviyoo diye düşünürdüm kaydirigubbakcemile2

chess a.s.
Son sahneyi ağzım açık izledim, düldül Nihal'e "Kimsenin seni üzmesine izin vermicem" diyip sarılıyo ya, ben olsam ben de beni seviyoo diye düşünürdüm kaydirigubbakcemile2

canım olcak biliyomusun, mazlumu koru politikası, behlül nihalin ezildiğini ona muhtaç olduğunu düşünüp kahramanı olmaya girişcek, bihter kendi elleriyle behlülü nihale itcek yani:lepi:

ömüüüüüür kız perşembe fb nin maçı var ne düşünüyosun bu konu hakkındaCADIARZU

X