Aşk-ı Memnu Kanal D

Burdan senaristlere sesleniyorum.
Şu behlül efendiyi şu kıza aşık etmeye başlasınlar artık ufaktan.
Zoraki bi birliktelik olmasın.
Nihalde aşkı tam anlamıyla yaşasın.
Gerçi yakıştırıyormuyom iksini hayır.
En başta oyuncu seçerken nihal hataydı diyorum hala.
(ha oyunculuğuna bişiy demiyorum)

Ecmelim günaydın tatlımopuyorumnanaktan

Ben artık bu saatten sonra behlülün nihale aşık olacağını sanmıyorum..Diziyi farklı yapmışlar belli..Mecburi bi ilişki yaşayacak nihalle..Zaten artık aşık olursa saçma olur. Kafasına saksı düşmüşte farkına varmış gibikaydirigubbakcemile3

bence bişeyler hissetmeye başlıcak ya, kardeş gözüyle baktığı biriyle evlenemez ya:hulya:

chess nerdeydin sen? İnsan siteyi arada kontrol eder..

Ya güzelim nihalde hiç cazibe yok ki behlülü baştan çıkarsınkaydirigubbakcemile3

valla dün giydiği elbise gayet sexiydi ama kendi çocuksu olduğu için uymamışkaydirigubbakcemile3

bence onu öptüğü gece behlül etkilendi, zaten ayran gönüllü, behlül, nihalede pis pis bakmaya başlayabilir yakında:jeyyar:

Son düzenleme:
Nihal pis pis değil sadece şapşal şapşal gülüyo..kaydirigubbakcemile3

Nihal pis pis değil sadece şapşal şapşal gülüyo..kaydirigubbakcemile3

ay valla dün orta yaşlı kadınlar dışındaki diğer bütün kadınlar bana şapşal geldi, valla ne varsa +50 üstünde var bencekaydirigubbakcemile3

nihal ve bihter çok eblehti hatta adnandakafamçokkarıştı
zaten adnanın kafa biraz bassa karısının laflarından ne şeytan olduğunu anlardı:umursamaz:

Günaydın canım benim.
ya gidişat öyle görünüyo ben tutmadım bu senaryoyu.
behlül ün bihterden bıktığı günleri görmek istiyorum.

bence bişeyler hissetmeye başlıcak ya, kardeş gözüyle baktığı biriyle evlenemez ya:hulya:

evlilik beklemiyoruz zaten de ben ikisinin gerçekten aşk yaşamasını istiyom.
behlül nihali severek gitsin uzaklara yansın içi cayır cayır.

chess nerdeydin sen? İnsan siteyi arada kontrol eder..

Ya güzelim nihalde hiç cazibe yok ki behlülü baştan çıkarsınkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5

bencede nihal hatali bir secim

insan tuba büyüküstünü falan koyar oraya :umursamaz: kaydirigubbakcemile3

nihali altin seklede soksalar onunla behlül I IHHHH :umursamaz:

istedikleri kadar seksi yapmaya calissinlar,kizda seksiligin s´´si bile yok kaydirigubbakcemile

küçükken nihal tatlım diemiomuşta taklımmı diomuş....
şimdide ondanmı öle diiiilleer

evet evet taklım dio, ilk bölümlerde bihter sormuştu adnana, oda anlatmıştı küçükken söleyemiodu die,, hatta bazen bihter bile dio taklım die farkettiyseniz akannehir

dünkü bölümde ; beşir nihalle anılarını hatırlarken farkettik ki makyajla nihal baya değişmiş aslında...
o ilk zamanlardaki saçı ; elbiseleri filan gerçekten çok çocuksuymuş...

ecmelcim bende seninle aynı düşünüyorum ah behlül nihale bi aşık olsa
içimin yağları eriycek valla.
bu bölüm fena değildi son sahneye bayıldım firdevs harikaydı.
behlülde artık sıkıyosa demesin klava:
bi bihter için o standartları terkedecek yürek nerde onda.
zaten yürek olsa çoktan kaçardı bihterle...

Ya ne sıkıcı ailesiniz siz.Bir çifliğe toplanmışlar herkes bilmemne marka yün kazakları ile brendi içip birbirinin gözünü oymak için fırsat kolluyor.
Ayrıca anladık bunlar cemiyet hayatından bir aile ama şahsen her akşam akşam ben gece elbisesi ile yemeğe oturmak, topuklu ayakkabı ve makyajla evde gezmek istemezdim.Hergün farklı şeyleri giysem bile baygınlık verir habire maske takıp evin içinde gezmek, ev yani bu ayağını uzatıp bir gazete oku ne bileyim film izle, internete gir vs. yok bunlar zengin ya pijama giyemezler.her daim Bihterin saçları açık ve dalgalı, yüzünde sabahın köründe bile makyaj.Sanki evin içinde kuaför var.ABDde Gossip Girl gibi dizileri takip eden kitle, onların giydiklerini alıyor, stillerini taklit ediyor.Anladığım kadarıyla Türkiye'de de böyle bir şey başlamış.Doğal olarak oyuncuları pijama ile çekmezler ama bu da artık biraz komedi oluyor.Bihter striptizci çizmeleri ile evde geziyor, o siyah elbise neydi öyle pardon ama işe çıkacakmış gibi...
Ay içimden geldi yazayım dedim.Behlül de gayet güzel kıvıracak bence, pekala Elif için söylüyordum ben kafam karışıktı vs. diyebilir.Fİrdevs de eline büyük koz geçmiş gibi bakıyor,sanki Ednan'a gidip hayır onu Bihter için söyledi diyecek?
Beşir'in bu triplerinden de bana baygınlık geldi, yok denize bakmalar, çekerim giderim tavırları filan.Beşir hasta mı, beşirin nesi var, beşir ne zmaan geldi, nereye gitti, kimi seviyor, ne adammışsın sen Beşir ya.Ben feleğin çemberinden geçtim havaları filan.Ne söylerseniz mağrur mağrur bakıyor.

Ama halen izliyorum orası da ayrı mesele, eh izlemessek nasıl eğleneceğiz değil mizemuszemus

yok hiç bi konuda gossip girl kadar olamazkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

demekki öyle olanlar var canım ya, valla KK da ben çok gördüm saçı toplu eşofmanla oturan kadınların eleştirdiği:hulya:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…