Aşk-ı Memnu Kanal D

o cdyi görseydi dizi biterdi herhalde işte sezon sonuna kadar süründürecekler konuyu
beşircim ölecek sanırım ya yasıkkkk

kitaptaki güzelim nihali ne hale soktu bu senaristler:mymeka:

yakında yatakta behlülü hıçkırıklarla ağlarken nihalide hemen yanında keyif sigarasını tüttürürken görürsem şaşmam vala :dilcikar:

kitaptaki güzelim nihali ne hale soktu bu senaristler:mymeka:

yakında yatakta behlülü hıçkırıklarla ağlarken nihalide hemen yanında keyif sigarasını tüttürürken görürsem şaşmam vala :dilcikar:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Behlül e Bihter e zerre kadar acımıyorum, başlarına ne geliyorsa hakediyorlar, sırf yasak aşkları ortaya çıkmasın diye Nihal i harcayacaklar, Beşir vedalaşmadan giderek çok ayıp etti, en azından Matmazel e anlatmasını beklerdim, Cemile den hazetmesem de bu akşam çok acıdım haline, "beni sevmese bile hiç olmazsa sevgime saygı duysaydı, beni katya ile aynı kefeye koymasaydı" dedi çok haklıydı, Behlül de tabi ki Nihal ile evlilik yoluna girecek hem böylece şüpheleri üzerine çekmeden bir yandan Bihter le de devam eder zemuszemus

behlül evet diyecek elbet ama
kitabın gidişatına göre behlül ün nihal e aşık olması gerek....
yönetmen kitaba göre gitcez demişti
demek ki ilerleyen bölmlerde behlül aşık olcek nihale

Behlül'ün dizide birlikte olmadığı genç bayan kalmadı zaten bir ara Cemile'yede aşık olur olur biter..

chess nerde kızlar haberiniz varmı
Şeniz

chess diziyi izliodurda kkya girilmio sanıodur kanımca

insan bi haber verir kızlar ya, KK çalışıyo diye:umursamaz::umursamaz::umursamaz:

nihal ne kadar ebleh çıkmış bu bölüm ya, hele behlül elini tutarken, çok s.lak çıkmış, bi süzülen ağzının suyu eksikti yani o görüntülerdekaydirigubbakcemile3
her haltı yanlış anlamasıda cabası:sinifsinif:

evdeki hizmetçiler bile beşiri ne çabuk sattı ya, gene ne varsa adnanda var vefalı adam
firdoyla bihterin sürekli boşverin beşiri deyip durmaları ayrı uyuzdu.

bu arada bihter nasıl bozuldu, neden dadıdan sonra duyuyorum diye, çünkü dadı 20 senedir o evde sen 1 senedir diyesim geldi
:hulya:
firdodada mangal partisinde aman iyi ki matmazel gelmemiş, biz bize daha güzel diyo, dağdan gelmiş, bağdaki herkesi kovacak valla
ne bu firoyla, bihterin çalışanları saf dışı bırakma merakı ya:mymeka:

bu arada beşir geri döncek bence, daha ilk günden öksürmeye başladı, dedeler gibi

son sahnede süperdi yanlız, nasıl behlülün azraili gibi dikildi kapıya firdo, elinde bi orak eksikti valla
kaydirigubbakcemile3
behlüle nihale aşkını itiraf et, sallarım oragı boynuna haaa der gibi bi, hali vardıkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
X