Aşk-ı Memnu Kanal D

fisfisfisvardır valla inanırım, bir arkadaşım anlatmıştı bir tanıdığı sabahları kocası uyanmadan kalkıp makyaj yapıyormuş diye.

bakımlı olmak güzel şey de yani her gün kokteyl elbisesi de giyilmez ki :))

hadi diğerleri gençlikleriye durumu kurtarabilir, ama firdo nasıl full ötesi makyajla dolaşıyo ya, makyajınıda katya yapıyo herhalde. Valla aşkı memnuya özenip gidip bişeyler alacaksam, sofradaki kadehlerden bi de bihterin takılarından alırımzemuszemus

Nihal'den bir şey almayacağım kesin :)) o elbise yaşına hiç gitmemişti.

evet elinde bi sopa kafasında şapka ortada sandalyesi eksikti

bihterin kalçasına kadar çizmeyle gezmesi gerçekten çok komik evde, işte evde kalçasına kadar çizmeyle gezen yoktur mesela, o siyah kıyafette bana pretty woman nın meşhur kıyafetini hatırlattı

ama bihterin takılarını çok hoş buluyorum
:hulya:

evet elinde bi sopa kafasında şapka ortada sandalyesi eksikti

bihterin kalçasına kadar çizmeyle gezmesi gerçekten çok komik evde, işte evde kalçasına kadar çizmeyle gezen yoktur mesela, o siyah kıyafette bana pretty woman nın meşhur kıyafetini hatırlattı

ama bihterin takılarını çok hoş buluyorum
:hulya:

Evet, saçı ve makyajı da çok güzel.Matmazel de karakterine göre iyi giydiriliyor, Peyker'in de hamilelik giysileri çok şirin.naniknanik

bihterin saçlar benimde hoşuma gidiyor hem kendi rengi sanırım, bence dizide giydiğini en çok yakıştıran firdo:hulya:

Kızlar bizlere tabi alışık olmadığımız için komik geliyo.
Ama evinde mutfağın yerini bilmeyen insanlar var.
Eee işleri ne giyin, kuşan, salın.
Bizimde evimizde 5-6 tane hizmetlimiz olsa bunlar gibim olurduk.

doğru söylüyorsun EcMeL yerimseniben ver eline patatesi soysun pirinci ayıklasın yaprak sarsın bak neler oluyor onlarda bu olmadığı için bugün nasıl süslensem kime aşık olsam ne entrikalar çevirsem diye düşünüyorlar :))

Aaaa..olurduk tabi..zemuszemusyatağını toplama,elindeki bardağı bile yıkama..iş yok güç yok..
Bizim ayaklarımız popomuza vuruyor ev,çocuk vs. derken..kafamçokkarıştı

Giyin, kuşan klübe git gel...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Kızlar duyduk duymadık demeyin,
haftaya Cuma Beyaz'da Ask-ı Memnu oyuncuları konuk

zemuszemus

ay valla 5 hizmetçim olsada kalçama kadar çizmeyle gezmem evde valla, kaşıntı tutar benikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Kızlar duyduk duymadık demeyin,
haftaya Cuma Beyaz'da Ask-ı Memnu oyuncuları konuk

zemuszemus

evet dün beyaz show a bende baktım.ama hangilerinin geleceğini söylemedi beyaz.ertem şener aşkı memnu dizisini maç yorumlar gibi yorumlamış çok hoş olmuştu..

Yok şekerler..Beyaz düzeltme yaptı..Bir film de oynamışlar..o filmin oyuncularının içinde aşkı memnu oyuncuları da var.onlar konuk..
Aşkı memnu değil yani..

Beyaz, ''Gecenin Kanatları'' sinema filminin oyuncularının katılacağını söyledi. Bunlardan biri de Beren Saat'miş. Diğerleri Yavuz Bingöl, Murat Ünalmış v.s.

X