Aşk-ı Memnu Kanal D

eeeeeeeeeeeee ALLAH ın sopası yok derler.bihter kadını görünce yatakta suratı muşmulaya döndü.
ah bihter ahhhhhhh sana çok şeyler söyleyecemde KK nın RTÜK ü var .mazallah bu sefer banlanırım bile..
bide o kutlama neydi öle yaaa böğğ..düğün salonu gibi bi yerde kutlama ayyy hiç güzel değildi ha herkeside toplamışlar hiç beğenmedim hiiççç....salak ednan

Besirin hali neydi öyle ya Nihalden döndü kokos Cemileye kayıverdi iki süsüne bir püsüne kandı :hulya:
Gelen aldadıtıyor giden aldatıyor, yakında Nihalde piyanosunu aldatır lülülülülülü

eeeeeeeeeeeee ALLAH ın sopası yok derler.bihter kadını görünce yatakta suratı muşmulaya döndü.
ah bihter ahhhhhhh sana çok şeyler söyleyecemde KK nın RTÜK ü var .mazallah bu sefer banlanırım bile..
bide o kutlama neydi öle yaaa böğğ..düğün salonu gibi bi yerde kutlama ayyy hiç güzel değildi ha herkeside toplamışlar hiç beğenmedim hiiççç....salak ednan

Geldin mikaydirigubbakcemile3

Hadi söyle:jeyyar:

Ben kadının uzun boylusunu, kucuk ayaklısını, genıs mıdelısını, genıs seylısını, bırazda aşiftesini severım.. :nazar:
Hele bırde benı enayı gıbı soyup sogana cevırır yegenımle de kacarsa of off ölurum ölurum.... -tatlicadiarzu-

:roflol::roflol: bravoooo tam olmuş valla laflarr alkisalkisalkisvereliniortak​

haftaya bihter orayı hemen terkedecek ve şirkete adnanın yanına koşucak..

kocasına sımsıkı sarılcak ve "ne zormuş aldatılmak aşkım şimdi seni okadar ii anlıorumki, üstelik sen farkında değildin ben yine gördümmmm şanslıydım " diycek -tatlicadiarzu-

adnanda başlıcak" ben uzun boynuzlu kadınları severim ve geniş meshepli...."gamyoncuiremsu

ay alemsiniz kızlar valla :roflol::roflol: gül gül öldüm yaaakaydirigubbakcemile3​

nihatında söylediği gibi bir firdevs yöreoğlu organizasyonu canım..adnan napsınn,firdevs köşkte yetkiyi ele geçirdi :)

beşir hiç gülmediği kadar güldü, 32 dişkaydirigubbakcemile3

evet yaa ilk defa bu kadar sırıtık gördüm beşiri kaydirigubbakcemile3

Bu matmazel domuz gribimi oldu acabaakannehir

benimde aklıma o geldi hemenkaydirigubbakcemile3

ya şiirin orjinali uzun boyluymuş adnan uzun boyunlu dedi sankiCADIARZU

uzun boyunlu dedi
hatta bende dedim ne garip şiir
demek bihterde uzun boy olmadığı için boyun yapmışlarkaydirigubbakcemile3

alin iste hanimlar tipik erkek modeli seviyorum der oluyorum der biri iki kiritti mi is bitti sabah bir bakarsin yaninda baska biri senin adin okunmaz eski kocamda boyle yandi bitti tutustu bir sabah onunda Behlul gibi bombasi patladi tabi benim durumum Bihterden farkliydi bastim poposuna tekmeyi ohhhhh olsun adi pislik Behlulde tipik erkek modeli oldugunu kanitladi bundan cikacak sonuc ERKEKLERE ASLA GUVENMIYCEKSIN ASLA SIRTINI DONMIYCEKSIN HER DAIM TEPELERINDE DIRDIRDIR KEMIRECEKSIN KI KIYMETIN ARTSIN bak aksam aksam nasil gaza geldim

Merhaba..

Forum içinde konulara yazarken bu dizi başlığı bile olsa, şu kullandığımız kelimere öncelikle bir dikkat edelim.

Mesajları silerken yazdım ama bu mesajıma tekrardan eklemeyeceğim. Ne tür kelimeler olduğunu biliyorsunuz.:bbo:

Bu kez sadece silmeyle geçtim. Umarım tekrarı olmaz.:eek:lmaz:

Kolay gelsin..

bihterin elbisesi tam bir felaketti deniz kızı kıyafeti sanki bacakları yok gibiydi zaten yürümeyi de bilmiyo tam olmuştu :bbo:

abuuwwwwwww o niidi anaam beeelül efendi yine yapıcanı yaptı vallaa.......
ayy valla söylene söylene izledim..

ayy kızlar bide o behlülün yattıgı kız çok çirkindi yaa..
aynı travestilere benziodu....

Cemile çok güzel olmuştu
Çıtı pıtı
Az daha kilo verse fıstık gibi olur
Birde bihterin beyaz elbisesi neydi öyle ya
Hiç giymemeseymiş daha iyi olurmuş...
Birde davette mavi elbise çok dardı , zavallım yürümekte çok zorlanıyordu..

gece modları yoplamışınız kızlar başınıza.

anacım evde hepsi artis mübarek.
o cemile niye ağzını bi şekil ederek öptü milleti.
avrupayi olmuş hemi vışşş.
ay nihal nası bozuldu demi beşir gözlerini alamadı cemoştan. kaydirigubbakcemile3
ufukta yeni bir aşkk olabülürmü acabaaaa.
anam katya kudurur iyice kali kakali kakalin kalinkaa :roflol:

Ben güzel gözlü kadınları severim
Bir de küçük ayaklıları,uzun boyunluları
Hem nasıl severim,öyle severim işte
Terler avuçları,kesilir solukları

Ben mahzun kadınları severim
Yavru ceylanca kadınları,ürkekçe
Hem nasıl severim,öyle severim işte
Bilemezsiniz ne güzeldir,öpüştükçe

Ben akıllı kadınları severim
Düşünen,az konuşan çok bilen
Her yerde,her zaman nazı çekilen