Aşk-ı Memnu Kanal D

Bihter haftaya Atnan a daaa bi düşkün olacak..
Firdevsciimde sekiz köşe olur keyiften..
Zengin damat yine elde diye..

ahh ahh bana aşkım öyle şiir okusa varya ne isterse yapardım o akşam ...opuyorumnanaktan:asigim:

bence yeni bölümde nihalle beylül bir birine yakınlaşıcak..bihter çılgına dönücek oda kocasıyla kıskandırmalara devam edicek..beşir cemileye yavaş yavaş aşık olmaya başlıcak..bihterin davası gazetelere içkili olduğu için manşet olucak mahkeme işleri dahada kızışıcak.. nihatın babasının yüzünden.. bu arada ben bu evleri görünce hep bizim evler kümes gibi geliyo bana yaa saray özellikle nihatın babasının yatak odası çok güzel bittim..tombalak nesrinde balıkçısını kıskandı yaa..evlencekler mi? acaba..hamsi kokar evlerunun içi daa:roflol:bu arada elifin evindeki ağaç dekoru çok hoş ya sanki gerçek kuşlar varmış gibi..adamın kapatması oldu haberi yok..salağın.akıl yokki ..:mymeka:.​

behlülünde hangisin götürsem bakışı öldürdü beni.bütün kızlarda ne hastaymış behlüle..hemende girmişler yatağa.

elif hilmiyle nasıl yatcak ..irenç bi adam..akannehir

behlül midemi bulandırıyosun..:umursamaz:

Ya ben anlamadim,Adnan niye sürekli atölyeye uyumak icin gidiyor.
Sacmaliga bak,evlilik kutlamasindan geliyorlar,yine ayri yatiyorlar.

Bence gelecek bölümde Bitter Nihal'e aşık olcak,Adnan'la da Behlül gizli aşk yaşıcak :hulya:-tatlicadiarzu-

Bence gelecek bölümde Bitter Nihal'e aşık olcak,Adnan'la da Behlül gizli aşk yaşıcak :hulya:-tatlicadiarzu-
:roflol::roflol:Matmazellede Beşir evlensin-tatlicadiarzu-
bu diziden anladıgım tek şey..........akannehir

kart erkekler genç kadınları götürmeyi seviyo.......kaydirigubbakcemile3

Bi yaş sorunu var bu dizide:roflol:

ben gelecek hafta charmı oynatalım diorum bihterle ikisi evire çevire dövsünler :roflol:

Bihtere gerek yok tek basıma halledebılırım :roflol:

:roflol::roflol:

Sarman bu sarman:roflol:

kılıbık sarı pisikk :roflol:

Delüü kaydirigubbakcemile3

X