Aşk-ı Memnu Kanal D

behlül barda nasıldı ama , ceylan sürüsünü süzen aslan gibiydi, bu olmaz, şu olmaz, hah şu olsun, çok kolay avlandı vallakaydirigubbakcemile3

Katya bu bölüm ekrana koskoca bir "yuh" atmama neden oldu Laz Balıkçı'ya yaptığı şow. Ya ama Nesrin de çok fesat canım Rusya/Karadeniz çok yakın malum kan çekmiştir uleyyn

ya kızlar akşam misafirler vardı yarım yamalak izledim sadece behlülün av sahnesini son sahnesini ve başlarda bihterin kışkırtma sahnelerini....

bihterin beyaz elbisesini, cemilenin yeni imajını, katynın yamuk ağzını ve beşirin 32 dişini kaçırdım....

resim arıyorum nette...

bide şu nihatın babasının elifle olan sahnelerini...

nihatla peykerin konuşmalarını

Biberim günaydınopuyorumnanaktan

Tatlım hiç seyredememişsin sen en iyisi netten izle bi ara..kaydirigubbakcemile3

bide şu nihatın babasının elifle olan sahnelerini...

nihatla peykerin konuşmalarını

valla ben en çok o sahneyi beyendim, nihat dedikoducu kadınlar gibi peykere annesinin dedikodusunu yapıyodu, iftira atıyodu resmen, yok neymiş annesinin gözü hala adnandaymış falan filan, peykerin gözü döndü kim olsa gözü döner, sen şuan ki konumunu anneme borçlusun, annemin sayesinde ziyagil holdingte belli bi yere geldin, o napıyosa bizim için yapıyo, bihterle adnan ayrılırsa topun ağzında ilk sen varsın dedi
iyi oldu o s.lağa kendini zeki zandediyo, çakma hilmi

bencede kızlar.....

bi p...h anlamadım ya....:gitme:

bide bi fena oldum gebelikten sırt ve mide ağrım çok rahatsız etti...

hiç keyfim yoktu valla....

behlulun sectıgı karıda maymın gıbızemuszemus makyajsz halı ne öle korkaAR ınsan iyi oldu pihterezemuszemus ednnala yatmıo behlüle kosuyo ama

valla ben en çok o sahneyi beyendim, nihat dedikoducu kadınlar gibi peykere annesinin dedikodusunu yapıyodu, iftira atıyodu resmen, yok neymiş annesinin gözü hala adnandaymış falan filan, peykerin gözü döndü kim olsa gözü döner, sen şuan ki konumunu anneme borçlusun, annemin sayesinde ziyagil holdingte belli bi yere geldin, o napıyosa bizim için yapıyo, bihterle adnan ayrılırsa topun ağzında ilk sen varsın dedi

hey yavrum heyy kim tutar seni nasıda aklında tutmuş harfi harfine. :roflol:

valla nihat içten içe ne kinler besliyo ziyagillere....

aslında peyker haklı o konumdaysa ednana, firdoya borçlu babası .t gibi sokağa attı onları unuttu....

adam holdingden hisse bile verdi daha naapsın.... akannehir...

bu ednan cidden en.yi

valla nihat içten içe ne kinler besliyo ziyagillere....

aslında peyker haklı o konumdaysa ednana, firdoya borçlu babası .t gibi sokağa attı onları unuttu....

adam holdingden hisse bile verdi daha naapsın.... akannehir...

bu ednan cidden en.yi

bence nihat hilmiden bile kötü, şimdi babasıyla üç beş şirket kurup, ziyagillerin hisselerini topluyolar, önce hüpletip sonra gümletcekler
bence nihatın yaptığı, hem karısını hem kaynanasına hem adnana ihanet
:mymeka:

canım o sahnede gerçekmiş gibi sinirlendim resmen ya:roflol:
valla bide tokat patlatsaydı peyker daha iyi olcaktıkaydirigubbakcemile3

firdo çok akıllı kadın.
gerçekten kızlarının yerlerini de sağlamlaştırmaya çalışıyoo bu hayatta.
tabi kendinide düşünüyo her insan gibi.
behlül e resti çekmesi pihtere çıkışması nihatı holdingde konum sahibi yapmaya çalışması. ben olsam bende aynını yapardım.

firdo çok akıllı kadın.
behlül e resti çekmesi pihtere çıkışması nihatı holdingde konum sahibi yapmaya çalışması. ben olsam bende aynını yapardım.

Vay küçük firdevs vaykaydirigubbakcemile3

firdo çok akıllı kadın.

valla güzel derleyip toparlıyo bencede, en kadın gibi kadın o valla dizidea.s

Sivri bibere noldu birden bire be kapsama alanı dışına çıktıakannehir

X