Aşk-ı Memnu Kanal D

erkek heryerde erkek işte:nazar:
çivi çiviyi söker dedi ilk bakıştığı kızla birlikte oldu.ee aşk nerde kapıdan uçtumuakannehir

behlülde ne behlül ama.. adam birini gözüne kestirdimi iş bitmiştir..kimse hayır diyemiyor adama..

konusun siz konusun bizde parti yeni basladı daha :umursamaz:

ayy merak ettim su cirkin bacıyı zemuszemus

ay şimdide behlül bihtere özürlere başlıcak, bi taraftan adnan bi taraftan behlül özür dileyip durcak:umursamaz:

benim gözüme çarpan sizin gözünüzüde çarptımı bilmiyorum ama amcasını ADNAN diye kayıt etmiş allahtan selçuk yöntem yazmadı..... bide bihterin o elbiseyle yürümesi öldürdü beni tamam anladık elbise darda o kadar bırak koşmayı yürümeyi bile beceremiyo

behlül intikamını fena aldı bundan sonra bihter hala behlülü severse yh dicem gerçi mideler bi hayli geniş ama neyse :KK70::KK70::KK70:

Gerçek sevgi cart die bitmez ama insan kırılır, gurur yapar geri dönmez o ayrı

Behlül'de o kadar kızın arasında çirkin bişey seçti ya ne diyim herhalde sarhoşluktan gözü görmüyordu :roflol:
Kız çirkinin çirkini bişi yaa :sinifsinif:

Behlul ıyıce gozumden dustun olum... :nazar: Git gozum gormesın... Bundan sonra bihter yanlısıyım olaylar benı buraya surukledı.... :roflol:

Çirkin kadın yoktur, az votka vardır mısalı... gıttı bı travestı kılıklıyı sectı manyak.. :mymeka:

X