Aşk-ı Memnu Kanal D

hiii bene bihter kılıklı dedi :1ninca:
ay onun kılığı olmayım kılı bile olmayım kaydirigubbakcemile3
he nasıl bağırıyor dimi bihter kuduruklar gibi -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

surattada bi yapmacıklık war -tatlicadiarzu-

sesli fragman bulamadım yaa bulan link atabilirmi

Bende fragmanı izlemek istiyordum zaten geçen bölümde gitti....:1no2:

neslihan iş başındakaydirigubbakcemile3
süper bölüm ya nihayet ilişkiyi olmasa bile evi öğreniyolar
bihter nasıl çocuk gibi fırça çekiyo ama behlüle

bu arada behlül in, polat ouuut, en outundan:lepi:

Behlül'ün de işi zor vallahi bir yanda Elif diğer yanda Bihter

Helal olsun Firdevs Sultan'a bildi nerede kaldığını Bihter'in.:lepi:

B&B in arasında gerçek aşk var diyen arkadaşlar hala aynı şeyleri düşünüyolarmı acaba.

vereliniortakkaydirigubbakcemile3

B&B in arasında gerçek aşk var diyen arkadaşlar hala aynı şeyleri düşünüyolarmı acaba.

B&B arasında gerçek aşk olduğuna ben inanmıyorum..Bihter belki ama Behlül kesinlikle aşık değil..Tavırları değişmeye başladı çünkü iş ciddiye binince..

Yalnız burda hep Bihter suçlanıyo Behlülü pek suçlayanı görmedim neden erkek olduğu için mi? Halbuki dizinin en başına dönersek Bihteri baştan çıkaran Behlül..Bi ayıp varsa burda o ayıp Behlülün onu büyüten adamın karısını baştan çıkardı..lmaz:Biraz da Behlüle yüklenin..Hep Bihter hep Bihter..Bihter gebersin Behlül yaşasın öyle mi? O erkek çünkü erkek her şeyi yapabilir..

Feministliğim tuttu yine

B&B arasında gerçek aşk olduğuna ben inanmıyorum..Bihter belki ama Behlül kesinlikle aşık değil..Tavırları değişmeye başladı çünkü iş ciddiye binince..

canım burda en başından beri söyledik.
hevesi geçecek bırakacak dedik.
bu süpriz olmadı benim için.

al birini vur ötekine canım.
ikiside birbirinden beter.
suçu sadece birine yıkmak mantıksız.

yanlız kızlar dikkat ettiniz mi bu olayı eninde sonunda herkes öğrenecek dedi bihter adnana söylicem dedi, behlülde yalvarıyodu sakın yapma bihter diye, ama vicdan mı yoksa money yüzünden mi dersiniz:hulya:

behlül akıllı kendince ömürcüm ya bir eli yağda(bihter) bir eli balda(para)kaydirigubbakcemile3

Yok Ecmelim burda hep suçlu kadın..Bi kişide çıkıp dedi mi Adnan yuh yani bu kadar küçük kızla evlenilir mi?

yok şekerim ya libidobik bi aşk onların ki, bihter tecavüze rağmen firijit olmadı olsaydı behlül onu anında şutlardı:roflol:

Yok Ecmelim burda hep suçlu kadın..Bi kişide çıkıp dedi mi Adnan yuh yani bu kadar küçük kızla evlenilir mi?

heheeh adnan seni almadı diye böyle konuşuyon ben biliyom derdini :roflol:

yok şekerim ya libidobik bi aşk onların ki, bihter tecavüze rağmen firijit olmadı olsaydı behlül onu anında şutlardı:roflol:

hehh işte bizde onu dedik yaa hatta bihterde behlüle aşık maşık değil.:dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…