Aşk-ı Memnu Kanal D

bence bihterin ağlayışı, ses tonu çok iticiydi. aynı yaprak dökümündeki necla gibi. güzel kızlar ağlayamıyor demekki :smiley-cool:

:roflol::roflol:bende aglayamam kı:roflol:
ama gercekdende artık aglamak yerıne gulme krızı basıyo :roflol:

olacağı ben söyleyeyim kesin böyle olucak;nihal çenesini tutamayıp behlül biliyorum ordasın aç kapıyı dicek ve bihter kapıyı acmıcak,behlüle msj atıcak sakın gelme buraya diyecek ve bu işten de böyle sıyrılıcaklar..baska yolu yok yani yarım saattir düşünüyorum:roflol:
behlül gelse bihterin arabasıyla herşey ortaya cıkar çünkü..kendi arabası behlülün havaalanında hatırlarsanız geçen bölümde söylemişti cok kalırsam cekersiniz oradan diye..kesin bihterin arabasıyla gitti markete..o yüzden behlülün gelip te nihalle karşılaşması durumu gerceklesemez..

Son düzenleyen: Moderatör:
ben bihter behlüle adnan bni birlikte olmaya zorladı deince gözleri doldu fln dedim bu aşık gözlerinden belli sabahsa boşanıcam dediğinde eyvah gitti paralar tarzında bi surat ifadesi vardı anlayamadm behlülü bnce artk yavaş yavş öğrenlrsn azcık heyecan gelsn ama zannedersem nihal olmiyacak o bihter bu seferde sıyrılcak işin içinden bu arada o pudinğ sahnesi neydi öyle yha delikafadulden

evet yahuu bak o kısmına dikkat etmemişim. Bu arada firdevsin nesi varmış duyamadım benn.?
hmm ılk olaydan sonra dıkkatımı cekdı vallah:kedi:
bıde sızce behlulun evı nırde cok guzel bı yer tahmınım var ama emın degıılım..
denızı kesın karadenız ve agaclıkoyu olabılır dıye dusunuyomda emın degılım..bende gettım ama behlulun evı yokdusengözlerimebaksanab

ne vuruyon yah:roflol:cenebet nedemek:kedi:ya okadar bılmıyım napım boşuna demıyom +18 lık dızı dıyue:roflol::roflol:

:1shok::1shok::teselli::teselli:vereliniortakvereliniortakCADIARZUakannehir

Atölye yani:roflol:

O sahne daha sonraydı sanki adnanın odasına bilmeden girdi adnan bey diye sesleniyodu çünkü..

yok canım merdivenlerde bihterle firdevs bide katya karşılaştı firdevs nereye dedi bihter umursamadı gitti. Sonra katya evin şöferi varya nihale takılan onunla arka bahçeye geçtiler katya şöfere soruyodu ednan bey nerde diye o sırada bihter geldi katyaya sordu ednan nerde diye o da atölyede sanırım dedi çünkü şöfer onu atölyede ağlarken görmüştü. Firdevste ne olduğunu çözmek için bihterin odasına çıktı.ednan beeeyy diye seslend ama içerde olmadığına emin olmak için seslendi.

herkes bir araba tutturmuş gidiyor da behlül nihalin arabasını görünce gelmez arabayla zaten...

evet yha adnan yıkanmadı cenabet cenabet dolaştı:)bu arada bu firdevs hanımın bakışları bni öldürüo kadın parçaları birleştirio düşünmüo yaşıo resmen neler olduunu şak die anlıooo alkisalkisalkis

hmm ılk olaydan sonra dıkkatımı cekdı vallah:kedi:
bıde sızce behlulun evı nırde cok guzel bı yer tahmınım var ama emın degıılım..
denızı kesın karadenız ve agaclıkoyu olabılır dıye dusunuyomda emın degılım..bende gettım ama behlulun evı yokdusengözlerimebaksanab

zaten evi gösterdiğinde ben onlara değil eve manzaya bakıyodum :)) sanırım şile kerpe civarı diye düşünüyorum.

X