Aşk-ı Memnu Kanal D

bu bölümler çook önceden çekildi ki yeni bölümü bugünden itibaren çekmeye başlamayacaklar

ewet öle wala:eek:

ama behlül çok tutuk dawranıodu , eski behlül yoktu

bencede eski behlül yoktu. eee artık nasıl geçinecekler, ne yer ne içerler. bihterdede behlülde de meslek yok bişey yok -tatlicadiarzu-

aslında ne kadar acı bişey adnan beyin parasıyla tutulmuş evde...:kızgın:

bence bu dizide yan hikayeleri de geliştirmeliler...
her hafta hep aynı seyi merak ediyoruz...
kim gördü? yakalanacaklar mı ?
başka da bir sey yok...
ağır cok ağır bir dizi...
her hafta izliyorum ama her hafta da sıkılıyorum...
senaristler uyurken mi yazıyorlar ne?
burda bir laf duymuştum cok hosuma gitmişti
behlül kaçar, bihter kaşar,beşir şaşar, adnan bakar...
işte size tüm dizinin özeti :)

off ne bölümdüü,,,, senaristler artık uyanık bu akşam yorumları okuyacaklar yarın ona göre yazacaklar pazarada çekerler.. pazartesi fragmanı izleriz...kaydirigubbakcemile3,, farkettinizmi yaptığımız yorumlarla şekilleniyor dizi.behlül bihtere korunuyormusun diye sorduukaydirigubbakcemile3

bence bihter hamile olucak nasılsa dizide hamile olmak kolay kaydirigubbakcemile3

bencede eski behlül yoktu. eee artık nasıl geçinecekler, ne yer ne içerler. bihterdede behlülde de meslek yok bişey yok -tatlicadiarzu-

aslına bakarsan behlül de bihter de üni.okudular..isteseler pekala calısıp ta geçinebilirler..tabi yalı da değil de 750 tl civarında kirası olan bir evde..ama ikiside bu rahatlıktan vazgeçmezler..ee ne de olsa alışmış kudurmuştan beterdir:hulya:

dimii sengözlerimebaksanab

boşanıcam deyince başından aşağı kaynar sular döküldü resmen, genel tawırlarıda hep uzaktı bıkkındı:1ninca:

bence bundan sonra yawaş yawaş aralarında sorunlar çıkmaya başlıcak, behlül aslında bihteri sewmediğini anlıycak, bunun sadece bi tutku olduğunu farkedecek:hulya:

ayrıca ufaktan nihal behlül aşkının sinyalleri werildi gibime geldi, elifin nihal behlül için söledikleri, sana çok düşkün o asla hoşlanmadğı biriyle çıkmaz dışarı, seni hep sawunurdu tarzında cümlelerleşakkıdı

yada ben öle görmek istediğim için bana öle geldi :roflol:

Flimi izlerken BEŞİRE koptum :1rolleyes:

Delimidir nedir ya:1rolleyes:BAYKUŞ gibi heryerden çıkıyorr:1rolleyes:

Papatya gibi heryerde bitiyorrsırnaşık şeysırnaşık şey

Atnan ın saldırısı bihterin ekmeğine yağla kaymak gibi geldi ,boşanmak için bahanesi oldu ama behlül ün hiç hoşuna gitmedi..

Ya Firdevsle Peykere ne demeli olası boşanmada herkes kendi kuyruğunun derdine düştü..
Ahhhh.Gözünü sevdiğim çıkar dünyası..Olamadık şöyle çıkarcı tipler...

Atnan ın saldırısı bihterin ekmeğine yağla kaymak gibi geldi cokacimcoook,boşanmak için bahanesi oldu ama behlül ün hiç hoşuna gitmedi..kafamçokkarıştı

Ya Firdevsle Peykere ne demeli olası boşanmada herkes kendi kuyruğunun derdine düştü..:mymeka:
Ahhhh.Gözünü sevdiğim çıkar dünyasıcokacimcoook..Olamadık şöyle çıkarcı tipler...
:icecream:

Evet varsa yoksa para ve mevkii fırdevs ve peyker ıcın... Adnan Beye uzuluyorum ben,yazık adamcagızın bıseyden haberı yok...
Su ıngıltereye gıden kızın adı neydı ya unuttum bak sımdı,ona gıcık oluyorum fılmde... aksi,inat,basına buyruk...
Bencede tam kapıyı acacakken bıhter farkedecek,nıhalın oldugunu anlayacak... Gene ööle bakakalcazzz...

:roflol::roflol::roflol:

3 haftadır baykuşa benziyo zaten...:dance:

bence bihter hamile olucak nasılsa dizide hamile olmak kolay kaydirigubbakcemile3

Ayyy..Behlül sorunca korkma falan diye tersledi ama..Bir gece önce kocasıyla,ertesi gün Behlülle Hatunda şaşırır baba kim diye?:uhm:naniknanik
Doğunca öğrenir.. sarı kafa bişeyse kesssin Behlül baba..sositososito

Muhaha :roflol:

Bihter'e yazık olacak sanırım gerçekten aşık Behlül'e ama Behlül sağlam bi kazık atacak yakındır :ecrin_bebek:

X