Aşk-ı Memnu Kanal D

Behlülün paçalar tutuşmaya başladı.Baktiki bihter boşanmaya kararlı bu şartlarda adnan beyin kanatlarının altında kalamıycağını anladı behlül o yüzden yavaş yavaş bihterden uzaklaşıcak bence.Nihalde kesin behlül içerde olduğunu biliyorum hadi aç kapıyı falan diycek bihterde duyup açmıycak kapıyı herzamanki gibi keşke bihter senaryoya uymıyıp açsa o kapıyı ne güzel olurdukaydirigubbakcemile3

750tlye 100m2 ew anca tutulur, onlarn sadece salonları okadar:roflol:

dediğin gibi alışmışlar yaamazlar onlar ayrıca bu fedakarlık(!) içinde arada çok büyük bi aşk olması lazım, ben onların aşkına (!) inanmıorm :ecrin_bebek:

Flimi izlerken BEŞİRE koptum :1rolleyes:

Delimidir nedir ya:1rolleyes:BAYKUŞ gibi heryerden çıkıyorr:1rolleyes:

Papatya gibi heryerde bitiyorrsırnaşık şeysırnaşık şey

koptum yaaaaaadelikafaduldendelikafadulden
eşim niye gülüyon diyo süpersinn:roflol::roflol::roflol:
aynen heryerden cörtlüyor bihteride gördüyadelikafadulden

Behlul yiyemedi dustu pacasi yandi, don demezse iyi yani, bi de korunuyormusun dio, muhaha nasil korktu simdi mi aklina geldi korunma, daha once nerdeydinizsekerim :roflol: simdi hamile olup da adnana donmesin hamileyim diye, ama hamile kalirsa kesin behlulden ollcak daha ne cagre !!!

2+1 bi evde bu tipleri düşünemiyorum :roflol:

bizde 100 m2 ye alışmışız.. köşke gitsek,şiraze kayar..Aman büyük ev görünce aklıma temizliği geliyor..Anam o kadar büyük ev olunca hizmetçin de olacak.. :hulya:yaniii,o aklıma gelmiyoooo...

allah allah...bihter hamilemi?
biri günaydıııın demesin ...maç olduğu için fazla izleyemedim

firdevsin hastalığına üzüldüm... katya da baya üzüldü belli... bihter çok güzel ağladı bence,beren saat'in oyunucluğunun doruğa çıktığı bölümlerden biriydi bu bölüm... hele o puding sahnesi neydi öyle... adnan'a gerçekten çok üzülüyorum yaa... BEHLÜL BıHTER'E AŞIK DEĞıL,SADECE HEYECAN TATLI GELıYOR... bu bölümde bunu açıkca gördük... bihter çok üzülcek,çokkk... bihter ilerleyen bölümlerde %100 hamile kalcak,ee korkmasına gerek yok,nasılsa aldırır,hiç yapmadığı şey mi... nihal kotla falan çok güzel olmuştu... evet göğüsleri büyük ama elbiseden daha güzel durmuş o body bence... peykerçok gıcıklaştı,çokkk... heemn başladı kuyruk acısı... firdevsinkini biliyorduk zaten baştan beri ama peyker de çok değişti... gelelim finaleee; çoğunluğunda dediği gibi ya nihal dayanamıcak behlül diye seslencek,ya da bihter ya başkasıysa deyip açmıcak...

behlül markete mi bir yere gitti ya bence nihal kapıda beklerden arkadan behlül gelecek marketten bihterde sesleri duyup açmıycak kapıyı..

bı askı cınsellık dersı daha bıttı..
nan o odaya fırdevs ne hakla gırdı ben delırdım:hulya:
nıhal gormıycek adım gıbı emınım..
kesın sımdı kapının arkasında behlul seslencek nıhal dıye bıhterde duycak acmıycak..

Firdevsin odaya girmesine bende şaşırdım belki Adnan çıplak hiç girilir mi:1rolleyes:

bence bihterin ağlayışı, ses tonu çok iticiydi. aynı yaprak dökümündeki necla gibi. güzel kızlar ağlayamıyor demekki :smiley-cool:

behlül markete mi bir yere gitti ya bence nihal kapıda beklerden arkadan behlül gelecek marketten bihterde sesleri duyup açmıycak kapıyı..

yok bence 99% şöyle olacak nihal " aaa behlüüll benim nihal yanında sevgilinin olduğunu biliyorum aç kapıyııı yakaladım sizi" dicek ve bihter uyanacak açmıcak kapıyı.Saklanıcak nihalde geri dönücek.

aslında behlül gelirse bihterin arabasınıda nihal görmüş olur..o da olmaz bence yani..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…