Aşk-ı Memnu Kanal D

:1closedeyes: bende dizileri burdan takip ediyorum kaydirigubbakcemile3
Anlatırken biraz daha detaylı anlatın :mymeka:
:roflol:

ya bu itler vadisini niye gene getirip benim diziye bağlıyolar ya sinir oluyorumlmaz:
kaç yıldır bitmek bilmedi
ne itlermiş anlamadım memleketi kurtara kurtara bitiremediler
dizinin ortasından sonrası yok
burdan okyunca anlıyorum artık olup biteni
ya bihter eve bakmaya gitcekti gitti mi
gene beraber mi oldular orda da
kim kime tecavüz etti anlamadım ya:kedi:

kızlar bence her bolumden sonra bir kişi detaylı özet geçsin baksanıza herkes yeniden soruyo...ne oldu diye

:1closedeyes: bende dizileri burdan takip ediyorum kaydirigubbakcemile3
Anlatırken biraz daha detaylı anlatın :mymeka:
:roflol:
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aynen vallahı cogunlukda burdan gıdıyomkaydirigubbakcemile3:hulya:
dun akşamda vadıylen cakıstı ıkı tv de doluydu bende yan komsuma gıttımkaydirigubbakcemile3
ednan cakıy olayları bence ıncede yolladıgım mektup ey gelmıs kaydirigubbakcemile3
aceba zorlamı olcak bıhterle bırlıkde ozaman bıhter dahada kacar..:hulya:

Ben sadece bi kere izledim :kedi:
bide dün komşuya gitmiştik.
Onlar açtı sadece beşir adnanla konusurken orayı gördüm kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3gıttı gıttı evde suprız behlulcan cıkdıkaydirigubbakcemile3
bırlıkde oldular ev guzeldı ama orası muhtemelen agazlı koyu ıdıkaydirigubbakcemile3bende gıttımde :kedi:akşamda adnan alkol aldı bıhterde ıcme dedı adnanda sımdıkıde bahanen bumu dedı..
kızdı ıyıde yapdızemuszemusbıhter odasına gıttı ednanda pesınden gettı yatag attı :kedi:devamı heftayakaydirigubbakcemile3

:jeyyar: sende mi gittin :jeyyar:
Bence ednan bi nok yiyemez.
Kılıbık herif akannehir

bence bu sefer bihterin kaçışı yok adnan kendinde olsa neyse ama kendinde deiil alkollü ee alkol adama neler yaptrr eer böle bişe olursa bihterede neden çıkar ayrılmaya bakalım görcess haftaya neler olcak süprizzzzz

:jeyyar: sende mi gittin :jeyyar:
Bence ednan bi nok yiyemez.
Kılıbık herif akannehir
cız ben konusmaya gıtmısdım aslında ama kaldım geceye kadar..
hee ednan yemez cunku adam saygılı davranmasını bılıy..
az ustune culanır gerı cekılır bısı yapmaz zararsız lıgından degıl ama efendılıgınden..
nıye karısı baskasının kucagında dolanıy azda kocasına verseye gonul:hulya:

aboww neler olmuş neler ben son reklamdan gerisini seyretmedimmmm

:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…