Aşk-ı Memnu Kanal D

Ben dün akşam iyice buz kestim bu b&b den.
yolda görsem hincik suratlarına tükerecek durumdayım.
:mymeka:

ay helede bihterin cilveleri, telefonu önce sen kapat falan, 17 yaşına geri döndü hatun, çok gıcıktı:roflol::roflol:

evet bihter yatakta yine onu iter kurtulur, sonra adnan haftalarca özür diler,

kızlar galiba bu evlilik yıldönümlerinde bi bomba patlıcak, yol yapıyolar gibi, ne dersiniz
:hulya:

gittikleri ev şiledemi yalovadamı nerde
bayıldım eve bende kocamı orayamı götürsemşakkıdışakkıdı:jeyyar::jeyyar:

Hiç fragman arayamam valla chess nasıl olsa siz bulup koyuyosunuz buraya..Ben de hazır hazır seyrediyorum:kedi:

valla ya, kaç tane geceliği var merak ediyorum, madem bi faaliyetin olmıcak pamuklu ayıcıklı pijamalarını çekte yat dimi, adamı delirtiyo iyice
:roflol:

yasak aşk fantazisi diyosunkaydirigubbakcemile3

ewet şekerim ama eve bayıldım bide bihterin gördüğü gibi koşması çok cocuksu gerçi çocuklar gibi sevindi ama :bbo::bbo:

bide koyu mavi bi pantolon giymişti komple yapışan basenler iğrenç gözüküyodu

Bir kırmızı pantolon Adnan beye lazım aslında belki o zaman çekici gelir Bihter' enaniknanik:roflol:

ayy akşam sinir oldum..eşim aldı eline kumandayı ,,yarım yamalak izledim o yüzden..en sonda adnan bihtere kızdı yatağa attı ya neden atmıştı..aslında o sırada bakıyorduk ama araya bişiler girdi kaçırdım

adnanaın tecavüz girişimi yarım kalırsa ,,bi de bunun üstüne bihterin hamilelik gibi bir durumu olursa o zaman ipler kopar...:hulya:

ya bazılarına rahat batıyor
yaşlı maşlı ,yakışıklı kocan var ,gözünün içine bakıyor ,bir dediğini 2 etmiyor ,zenginsin ,çalışıpta elelemin kahrını çekmiyorsun , ye iç gez dolaş zıbar işte..daha ne istiyon..

aman canım görme zaten, gözlerin bozulabilirdi yanikaydirigubbakcemile3
kıpkırmızı üstüne yapışan kapri bi pantolonkaydirigubbakcemile3

iyiki görmemişim canım....

ay çok güldüm ...

kız öğrense tecavüzmü eder...
:roflol::roflol:

Yani dün akşam sinir oldum,
Adnan bey bırakmadı ki,Beşir konuşsun anlatsın,
yani biraz dizi şekillensin artık ya,gereksiz uzatmalar yapıyorlar,

sorma songülüm ya.....

ama adnanında oturup bunları beşirle konuşması ayrı bi saçmalaık...

Ben dün akşam iyice buz kestim bu b&b den.
yolda görsem hincik suratlarına tükerecek durumdayım.
:mymeka:

ben son 10 bölümdür bunları düşünüyorum ecmelim...
lmaz:lmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…