Aşk-ı Memnu Kanal D

ben diziyi yeni sezonda yarım yamalak izliyorum ama sardı epeyce
gerçi eşim kıl oluyo izlettirmemek için elinden geleni yapıo ama :roflol:
perşembe akşamları eve gelmicem dedi en son dün :mymeka:

ilk sezonda hiç izlememiştim oturup internetten izlesem mi acaba :uhm:

Ednan yapacağını yapmış bence Bihter banyoda ağlıyordu yeni fragmanda. Adnan da ağlıyor gibi bir şeydi

Behlülle Bihteri de aşk yuvalarında Nihal basıyo buluyo evi kapıyı çalıyo tam Bihter kapıyı açacakken fragman bitiyo ühhü

pis karı beee kocasıyla şeyyyy etmıoooo :tomato: tipsiz behlüle koşuo hemen..ulen bu ednan da et beyın haa bayıyo çak bıdane osmalı tokatı görsün sırt dönmeyiii :dance: matmaselde ıkoncan olmuşşş havası 1500 :dance:

Dunki bolumde bihter behlulun evine gittiginde behlulu gorunce attigi ciglik cooooooook yapmacikti acayip guldumsırnaşık şey

yeni bolumde guzele benzeyii:hulya:

Adam yine iyi sabretti haftalarca birseyler uyduruyor adamin canina tak etti sonunda. kaydirigubbakcemile3

Bu arada yeni fragmanda sizin de dikkatinizi cekti mi bilmem ama Behlul'un siginaginda Bihter bu defa topuklu yerine convrerse giyinmis.
Yaslidan genc sevgiliye gecince ona ayak uyduruyor zilli. :roflol:

Firdevs hanim acaba hasta falan mi, University of Londen yaziyordu ya uzerinde ben orasini anlamadim.

Son düzenleme:
ayyyyy ne guldum ya conversmı gıymışşşş delikafadulden frdevste var bı numero amma anlyamadım..ya köpeekler vadısyle cakışıo kocamla savas cıktı dunnn..bn galıp geldım amma her haftaa aynı dert yaaaa nfret edıom su dızıdennnnnnnnnnnn şakkıdı

adnan tecavuzu başarıyla tamamlamış heralde...
banyo fılan pişmanlık bihter evden gidiyo...hoş güzel ama nihal evi nasıl buluyo..

kızlar çayla simit getirdim size 5 cayında yerisiniz nasıl ? avatarımın yanına bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…