Aşk-ı Memnu Kanal D

Ya dizilerin günlerini ne çok değiştirmeye başladı bunlar geniş ailede salı gününe alınmış

pazar çghb başlıcak ya artık ondan değişti onu günü...ee bir bulut olsam ve küçük kadınlardan daha çok izlendiğinden de ilk dizi yaptılar...ama iyi oldu...çok güzel hareketler bunlarrrr,zuboloboloploploppppp :)) hihoyyythihoyyythihoyyyt

firdevs kesin hasta.. tıp raporuydu ..katyanın bulduğu.. güney afrikaya da gitmemiş zaten.. hediyeyi havalanından aldım dedi ama.. made in birleşik krallıklar yazıyordu.. kesin ingiltereye gitti tedvai için.. gecelikten baska bişi de giymemişş.

behlül geçen sezondada kırmızı kısacık hırka giymişti bayan hırkası gibi çok iğrençti oda ama behlül yakışıklı onları kapıyo çekiciliğiyle

firdevs kesin hasta.. tıp raporuydu ..katyanın bulduğu.. güney afrikaya da gitmemiş zaten.. hediyeyi havalanından aldım dedi ama.. made in birleşik krallıklar yazıyordu.. kesin ingiltereye gitti tedvai için.. gecelikten baska bişi de giymemişş.

bencede haklisin. tatile falan gitmedi. kesin hasta.

kızar ben bu hafta ve geçen hafta da izlememiştim daha doğrusu artık izlemicem demiştim ama bana bi özet geçin neler opldu merak ettim :hulya:
bu nıhatta yere bakan yurek yakan cıktı peyker ogrennce terkeder zıyagıl yalısına gıder bence zaten bı o eksık yoreoglu takımındankaydirigubbakcemile2
behlulde artık kendıne gelsın yaa kıpkırmızı bı surat sankı solaryumda uyuyakalmıs
su saclarınıda bı kestırsın.bıhterde zıllı benı hergecen gun daha cok sınır edıo.:kızgın:
aaa nihat napmış kiii akannehir
kızlar adnan galiba sonunda tecavüz ediyo ee haklı dayanamadı adam tabi=))))))

kimeee :1shok:
ben izlemeyeli neler olmuş yaa akannehir

bencede canım hastaneye felan gitti kesin tedaviye garip bir durumdu onun elbiselerinide giymediğine göre hem bişeyde anlatmadı midemi üşütmüşüm deyip geçiştirdi

her dizi gibi saçmalamaya başladı :KK43:(((
reyting ugruna heycanlı sahneler koyup duruyolar sadece

bu bölüm heyecanlı gelmedi bana, ednan bence bişey yapmıcak başka kaydirigubbakcemile3 firdevs de estetik yaptırmış heralde, nihata gıcık oldum ayrıca ya adnanı o da sırtından vuruyor.. Bir de hilmi bey ilk önce behlülün sandalyesini kaydırıcam derken ne demek istedi elife bakarak, onu mu tavlıcak acep akannehir

kızlar katya medikal dosyasını görür görmez, firdevsin estetik yaptırdığını düşündüm neden derseniz, bihter annesine zayıflamışsın falan dedi, ve katya hastamısınız geçmiş olsun falan demedi, pis pis bunu nereye koyacağımı bilemedim dedi, firdevsde katyaya bundan kimseye bahsetme diye fırça çekti, zaten kaç bölümdür blue jeansle gezip duruyo, genç sevgilisi var, bence onun için estetik yaptırdı, gerçi hasta da olabilir kadınceğizin günahını almıyım:gitme::gitme::gitme:

ay bide dizinin en heyecanlı yerinde bi kahkaha patlatmışım diznin sonunda bihter yatak odasına nasıl yürüdü öyle ya godzilla gibi:roflol:

Behlül o kırmızı pantolonu neden giymiştiki ya :dilcikar:
Hiç beğenmedim:umursamaz:
Beşire üzüldüm nasıl ağladı:teselli:

behlülün kırmızı donunu göremedim oraları kaçırmışım ben ben uyanıp tvyi açtığımda ednanla ahsen hanım hediye seçiyordu....

Behlül o kırmızı pantolonu neden giymiştiki ya :dilcikar:
Hiç beğenmedim:umursamaz:
Beşire üzüldüm nasıl ağladı:teselli:

Eşim diyo bu nası erkek allah aşkına.
Tayt gibi giymiş kırmızı kırmızı tüüüü kalıbına. :mymeka:
Bende yakıştırmadım ya kıçı başı ortadaydı hep. :dilcikar:
Bakın benim dediğim gibi oldu behlül çaktırmadan yurda döndü.
Tam tahmin ettiğimiz gibi.
Ay dün yine demiştim adnan kalkıp bide bihtere hediye alır diye.
Paraladım kendimi tv başında he.
:1no2:

X