Aşk-ı Memnu Kanal D

nihat karısından herseyı gızlıyor hersey ortaya cıkınca bence peyker terketcekk nıhatı adnan gıle yerlesır odaa artık tam olurlar ozzamnda behlul peykere dönerr ::KK70:

nereye kadar girmeyecek yatağa ya bitirip gidicen kızım ya da ikisinede vericen hayatın gerçekleri var ortada .........Ben ikisinide tavsip etmiyorum tabikide ama bu da böyle işte.

eee napim izliyom o diziyide yeni diye kaçkere tekrar verdiler ordan aklımda kalmış

ama firdo alt tarafını estetik yaptırdı gerdirdi genç sevgiliyle daha ii görünmek için

yok yok hasta bence
sezonun ilk bölümünde döktüğü gözyaşları boşuna değildi hatta o görüştüğü doktoru bile olabiilir mafoldumben

bu nıhatta yere bakan yurek yakan cıktı peyker ogrennce terkeder zıyagıl yalısına gıder bence zaten bı o eksık yoreoglu takımındankaydirigubbakcemile2
behlulde artık kendıne gelsın yaa kıpkırmızı bı surat sankı solaryumda uyuyakalmıs
su saclarınıda bı kestırsın.bıhterde zıllı benı hergecen gun daha cok sınır edıo.:kızgın:

Behlül'ün kırmızı taytımsı pantolonu iğrençti kaydirigubbakcemile3

Aynen vallaha ne igrenc duruodu be :eek:lmaz:

Ay adnan en sonunda tecavuz etsin kurtulsun tovbe tovbe, kendi kendime sinirlendim iyi mi ? le niye evlendi bu bihter bu adamlar ilk baslrda bakmadim diziye, sevmiorsa ne evlndi ki manyak :hulya:

kızlar adnan galiba sonunda tecavüz ediyo ee haklı dayanamadı adam tabi=))))))

X