Aşk-ı Memnu Kanal D

ya kızlar dikkatimi çektide behlülün güya amerikada ağaçların arasında koşu yaptığı yer ömre bedeldeki başrol kızın cesur tarafından yatağa atıldıktan sonra koşarak çığlık attığı yol boyu ağaçların olduğu yerdi.
çok basit olmuş bari daha başka yer bulalardı amerika diye hehe

bide beşir hemen sölemez yoksa dizi nasıl uzar ama beşir matmazele açılacak bence
firdo acaba estetikmi yaptırmış zayıflamışya bşidegençleşmek için ay yoksa sarkan bir tarafı oluyoya orasınımı gerdirmiş acep evet evet alt tarafını gerdirmiş bu firdo ya

pesss ne takip ne hafızaa :1shok:

bir bulut olsam 22:15 perşembe gününe alınmış kkızlar
yani bu demek oluyoki aşkı memnuyu özetlerle ve reklamlarla uzatamayacaklar 23:00te bitmeyecek daha erken bitecek yaşasınn

Ya dizilerin günlerini ne çok değiştirmeye başladı bunlar geniş ailede salı gününe alınmış

ayyy cemilede 1 haftalıgınaa tatıle gıdecek amma abarttılar behlulde ıyıce tıpsızlestı su saclarını kestırsın

Konuyu Toplam 38 Kullanıcı okuyor. (28 Kayıtlı kullanıcı ve 10 Misafir)
oarslancan, anifora, ayvalık, badatta, BaiLeyS+, bebişim52, Ceylin_naz, chess, eftenpuftenkonular, e_pack, jose, lalli, Lyre, merveeee., Mineeee, MnKS, mnla, nevban, Neyl, pamukelma, serzerdal, s_s_e_l_i_n, türkiyem, usimal

Chess hadi bayılakannehir

bir aşkı memnu gecesinin daha sonuna geldik arkadaşlar, sözlerime son vermeden önce bu köşkteki insanların topunu allaha havale ediyorum, haftaya görüşmek üzere iyi geceler diliyorum sevgili arkadaşlarŞenizŞeniz

Konuyu Toplam 38 Kullanıcı okuyor. (28 Kayıtlı kullanıcı ve 10 Misafir)
oarslancan, anifora, ayvalık, badatta, BaiLeyS+, bebişim52, Ceylin_naz, chess, eftenpuftenkonular, e_pack, jose, lalli, Lyre, merveeee., Mineeee, MnKS, mnla, nevban, Neyl, pamukelma, serzerdal, s_s_e_l_i_n, türkiyem, usimal

Chess hadi bayılakannehir

zuhahaha:roflol::roflol:

bir aşkı memnu gecesinin daha sonuna geldik arkadaşlar, sözlerime son vermeden önce bu köşkteki insanların topunu allaha havale ediyorum, haftaya görüşmek üzere iyi geceler diliyorum sevgili arkadaşlarŞenizŞeniz

İyi geceler:gitme:

X