Aşk-ı Memnu Kanal D

Ay doğru söylüyosun Ecmel ben de söyleyemezdim heralde..Bırakırdım bi gün kendi yakalar nasıl olsa diye..kaydirigubbakcemile3

behlülü öptüğü gibi öpseydi zati adnan çoktan yatağa atmıştı bihteri.
öyle ateşli öp sonra bırak yorgunum de dön mıçını yat.
hangi erkek dururki.
:uhm:

şimdi yine adam karısına zorla sahip olursa ticavüz sayılır mı geğiyi döner tv dekaydirigubbakcemile3
hatırlarsanız, asmalı konakta özcan denizin oynadığı karakterde karısına tecavüz etmişti, günlerce konuşulmuştu ama onun ki tam tecavüzdü, dayaklı tokatlı
bence aşkı memnuda öyle olmıcak bence, bihter istemem yan cebibe koy cinsinden davrancak, yani tam bi ticavüz olmaz bence adnan o kadarda dağ kaçını olmaz ya

bu arada behlül cidden gidiyo kızlar özetinde öyle yazıyo : Tam yola çıkmak üzere olan Behlül için geri dönüş yoktur. Bihter’i ateşin ortasında bıraktığını düşünerek yurt dışına gider.

:1shok: ednan bihtere tecavüzmü edicekmiş.. ay inanamam :)) ednan gibi bi centilmen bunu nasıl yapar o öyle biri değilki ya.. tamam biraz saf e boynuzlarıda boyunu aştı ama.. akannehir

Ben de çok şaşırdım Ecmelim Adnana o da kafayı yedi sonunda..:umursamaz:

:sinifsinif: gerçekden şaşkınım bende akannehir...adnan gibi beyefendi nazik bir adamıda
çıldırttılar ya zaten bir patlama bekliyodum senaristlerde artık adnanı sessiz tutamazlardı
dizi bu hale gelmişken ama bu kadarını beklemiyodumkaydirigubbakcemile
behlülü felan tokatlasaydı:tomato: başka bişeyler yapsaydı daha iyi olurdu:1ninca:...

evet ya adnanın kibarlığını fazla kaçırmıştı senaristler, adam evde çıkan her tartışmada, bihterden özür diliyodu, şu magazin olayında bile evdeki herkesi tersledi, firdevste dahil ama gitti bihterden huzurunu kaçırdık diye özür diledi, yuh dedim artık
kaydirigubbakcemile3

umarım bihtere çok kızar bağırır ama o zorbalığı yapmaz ednan.. belkide yarın akşam o iş olucak ve bi süre sonra bihter hamile olduğunu öğrenicek ve babasının kim olduğundan emin olmıcak -tatlicadiarzu- ve bizde bikaç bölüm öyle oyalanıcaz :hulya:

olabülüüüü mantukluuu zemuszemus

Bihter inşallah adnan tecavüz etti diye gururlu yağına yatmaz zira onda zerre kadar yok. Bu arada bencede hamile kalacak ama kimden ee bihter bile bilemzken biz nerden bilceğiz.

Ama bebeiş sarışın olursa behlülden deriz ama adnan amcasına çekmiş der çıkar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…