Aşk-ı Memnu Kanal D

aman kızlar site sahipleri burayı okumasın yanarsınızkaydirigubbakcemile3
valla kaç kişi banlandı bu rep olayı yüzünden aman diyim
burada replere yeni düzenleme curly tarafından getirilmiş, kazen değil, kilitli konular bölümündeki bi kaç topikte açıklamalar var bu rep konusuyla alakalı

burada replere yeni düzenleme curly tarafından getirilmiş, kazen değil, kilitli konular bölümündeki bi kaç topikte açıklamalar var bu rep konusuyla alakalı

tatilden yeni döndüm ben valla, anlamaya çalışıyorum neler oldu, kimler banlandı, neyse dizimize bakalım biz :1ninca:-tatlicadiarzu-

tatilden yeni döndüm ben valla, anlamaya çalışıyorum neler oldu, kimler banlandı, neyse dizimize bakalım biz :1ninca:-tatlicadiarzu-

ay tucecim neler olmadı ki kan gövdeyi götürdü valla, bayramın 1. günü başlatı tüm bayram devam etti:1ninca:
bu arada tüm topik tecavüze odaklandı ama bence tecavüz gibi bişey olcağından şüpheliyim tatlı sert diyelim:roflol:

Aman biz şaka yaptık sakın ciddiye almasınlar :)

ay tucecim neler olmadı ki kan gövdeyi götürdü valla, bayramın 1. günü başlatı tüm bayram devam etti:1ninca:
bu arada tüm topik tecavüze odaklandı ama bence tecavüz gibi bişey olcağından şüpheliyim tatlı sert diyelim:roflol:

chessim valla tecavüz daha çok ilgimi çekti benim şimdi ban falan denilince :roflol: hatta tatlı sert diyelim de fragmanı göremedim yine kaydirigubbakcemile3

yaa kızlar aklıma ne geldii...beşir ağlıyor ya haksızlık diye...o da kedinin suçu oluyomuşşş,ne gülerim yaaa.... ''adnan bey babam saylırısınız,haksızlıkkk...kediler saksılarınızı kırıp paranızı telef ediyor sizinnn :) '

yaa kızlar aklıma ne geldii...beşir ağlıyor ya haksızlık diye...o da kedinin suçu oluyomuşşş,ne gülerim yaaa.... ''adnan bey babam saylırısınız,haksızlıkkk...kediler saksılarınızı kırıp paranızı telef ediyor sizinnn :) '

Komedi dizisi olsa belki lafı öyle çevirirdi.

neee gerçektenmi ednandan bunu heç beklemem...:umursamaz:

Ben de:umursamaz:

oarslancan
bugün izleyemicem:eek:lmaz:
misafirlege gidcez
yarın netten izlerim artık..:sinifsinif:

Aaaaaaaaaa hiç perşembe akşamları misafirliğe gidilir mi julietcim.kaydirigubbakcemile3

Neyse yarın netten izleyip bize katılırsınkaydirigubbakcemile3

Bihter ne triplere girer şimdi o olaydan sonrazemuszemus

valla geçen bölüm demiştim ya adnana bi tavrı yok sanki adnanıda seviyo gibi diye bu bölümden sonra artık adnanın arkasından daha rahat dümen çevirir, bahane buldu ya
naniknanik

ednana yakışmadı azgın teke..
o adamdan iğreniyorum
kart zaampara.:eek:lmaz:

canım bi izleyelim yargısız infas yapmayalım belki kötü bi niyeti yokturkaydirigubbakcemile3

X