Aşk-ı Memnu Kanal D

Fragmanda Behlül seni bu durumda bırakmamak için plan yapıyorum diyo galiba

Yok canım adnan bihtere tecavüz ediyomuş

ay kırk yıl düşünsem ednanın bihtere tecavüz edeceği aklıma gelmezdi.
halada ihtimal vermiyorum ama dizi özetinde açık açık yazmışlar.

Behlül kanımca bihterle baş başa kalacakları bi aşk yuvası hazırlamış.
Seyahate ya hiç çıkmadı yada çok çabuk geri döndü.

Ben de çok şaşırdım Ecmelim Adnana o da kafayı yedi sonunda..:umursamaz:

Ednan en dorusunu yapıyor artık.Baktı Bihter'den alacağı yok en sonunda Saldıray moduna geçti:roflol:

Ednan en dorusunu yapıyor artık.Baktı Bihter'den alacağı yok en sonunda Saldıray moduna geçti:roflol:

Saldıray:roflol:

Adnana yakışmadı ama:umursamaz:

Bihter anasının kızı Behlül zibidi hadi onlar neyse de Adnan karakterinde biri için bi garip oldu bu durum..

Saldıray:roflol:

Adnana yakışmadı ama:umursamaz:

Bihter anasının kızı Behlül zibidi hadi onlar neyse de Adnan karakterinde biri için bi garip oldu bu durum..

Eeee napsın Ednancığım sabret sabret artık bir sınır noktası var.Yakışmadı;ama napsın o da sonunda bir erkek yane:jeyyar:

Beşirde tam söylemek üzereyken Adnanın bi lafı üzerine söyleyemiyomuş ne diyo acaba bende onu merak ettim..CADIARZU

Ben de çok şaşırdım Ecmelim Adnana o da kafayı yedi sonunda..:umursamaz:

o sahneyi izleyemicez ama ömürüm.
haftaya artık.
eee adama hergün kuru kuruya bi öpücük verirsen olacağı bu.
hem adam huylandıda soğuk davranışlar, yalanlar. Adnanda ki bu asabiyet gayet normal.

Ecmelim orda bitiricekler dimi tahmin ettim ben..Kuru öpücükte öpücük değil yani Behlülü öptüğü gibi öpmüyodu ki adamı:jeyyar: Son zamanlarda öpmemeye de başlamıştı öyle hatırlıyorum kaçıyodu..

Beşirde tam söylemek üzereyken Adnanın bi lafı üzerine söyleyemiyomuş ne diyo acaba bende onu merak ettim..CADIARZU

kız nası söylenir öylebişey.
yeğeninle karın samanlıkta ay serada fanfinifinfon yapıyolardı diye.
adamın yüreğine iner beee.

bende söyleyemezdim çok bocalardım.benneyaptımki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…