Aşk-ı Memnu Kanal D

gününü sözü-"bu kir temizlenmez..." akannehir
imza beşir....:nazar:
beşir iyi bi laf etti bu çamurun farkında olan tek kişi....
artık şunları durdursun bihter iyice sarıyor millete şaşkınlığından:mymeka:
bide üç buçuk atıyolar her haltı yiyip yiyip behlül ne konuşcak diye şaşkınlar....:eek:lmaz:

yani canm anketler yapıolar ya bazı siteler de siz bu yasak aşkı göze alır mıydınız diye pek çok kişi alırdım diyor yani :eek:lmaz: aşk işte bi anda içine girdimi çıkaramazsın artık ben alırdım şahsen hatta ikna eder kaçardım keşkülümlee başka birisi olsa yapmam da :kedi:

ya manyamış bunnar zaten .Fantezi yapcaz diye odada buluşulur mu ya hiç mi aklınız yok.

Gidin güsel güsel yerlerde kimseye yakalanmadan aşnada fişne.

bencede beşir ya hastayım ben dicek yada yurt dışına mı gitmek ister ki acaba?

yani canm anketler yapıolar ya bazı siteler de siz bu yasak aşkı göze alır mıydınız diye pek çok kişi alırdım diyor yani :eek:lmaz: aşk işte bi anda içine girdimi çıkaramazsın artık ben alırdım şahsen hatta ikna eder kaçardım keşkülümlee başka birisi olsa yapmam da :kedi:

kız şu hüsonun telefonunu versene bu topiğin linkini mesaj çekcem, bir dost diyerekkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Gidin güsel güsel yerlerde kimseye yakalanmadan aşnada fişne.
:jeyyar: ayy canm zavallılar güzellik düşünecek haldeler mi 4 yanı açık topraklı tozlu sera bile cennet oldu :roflol:

Kızlar eşimle izledim diziyi kendisi pek dizi izlemez ilk defa izledi tam olarak tabi hiçbişey bilmiyo karakterler hakkında..
Sonunda bombayı patlattı ::lepi:

E bu sarıçocuk ( Behlül'ü kastediyor) istesin kızı (Bihter) babasından (Adnan Bey'i babası sanmış) evlensinler ne üzülüyolar.. sırnaşık şey

canım otel odasında yapamadılar ya, yakalanma riski olmayınca tadı çıkmıyokaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

0506... :roflol: ben behlül diyince oda petek dinçöz de çok güzel dio adi :) şimdi sana bişi desem inanman ama benm behlülle gelin damat resmim var ben yaptım :sm_cool: içimde kalmasın diye

Kızlar eşimle izledim diziyi kendisi pek dizi izlemez ilk defa izledi tam olarak tabi hiçbişey bilmiyo karakterler hakkında..

E bu sarıçocuk ( Behlül'ü kastediyor) istesin kızı (Bihter) babasından (Adnan Bey'i babası sanmış) evlensinler ne üzülüyolar.. sırnaşık şey

pek temiz yürekliymişkaydirigubbakcemile3

0506... :roflol: ben behlül diyince oda petek dinçöz de çok güzel dio adi :) şimdi sana bişi desem inanman ama benm behlülle gelin damat resmim var ben yaptım :sm_cool: içimde kalmasın diye

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir
ay yok bu ağır sapık ya, evlensede iflah olmaz:roflol::roflol::roflol:

E bu sarıçocuk ( Behlül'ü kastediyor) istesin kızı (Bihter) babasından (Adnan Bey'i babası sanmış) evlensinler ne üzülüyolar..
ayy ölecem gülmektennnnn delikafadulden

ayyy süpermiş kocan yaaa...babam da izliyo benimle beraber her bölüm bu kim bu kim diye soruyo...izlememeleri daha hayrlı olcak sanırım :)

Ahh.Enişte kaldı mı senin gibiler bu dünya da..Hemen senaryoyu Saf ve iyi niyetle yorumlamış..
Anlatsana kızım sende entrikaları..Sarı çocuk kim?Atnan bey kim?

beşir söylese dizi bitmez bence.beşir nasıl kanıtlanayacak ki ednan o kadar güvenıyor eşine beşire mı ınanır.onu dışlayıp kovabilir bu tarz şeyler olabılır.içine kurt düşer bıraz .bihterin son zamanlardakı soğuk hallerınıde göz önüne alır tabı.ama dizi bitmez.zaten böyle bi entrika olmalı kı dizi cevrılsın dönsün bız hop oturup hop kalkalım.beşir hemen söyleyemıycek bence uzayacak bıraz.

X