Aşk-ı Memnu Kanal D

Aman canım Beşir ne sööliycek..Sanki behülle bihteri ispiyon edecek havası verip,köşkten uzaklaşmak istediğini falan söyliyecektir.Ya da başka bişey..
.Daha sezon başında ispiyon olmaz...

Ahh.Enişte kaldı mı senin gibiler bu dünya da..Hemen senaryoyu Saf ve iyi niyetle yorumlamış..
Anlatsana kızım sende entrikaları..Sarı çocuk kim?Atnan bey kim?

:dance: Kız zaten yarım saat güldüm daha bi dikkat kesildi diziye adam , kızdı sonra nefret ediyorum şu dizilerden dedi kalktı sırnaşık şey
Hep böğğğle saf kalsın istiyorum
Maç açtım ona dizi bitince şimdi sakin :))

ay canım kedinden bahsediyon sankikaydirigubbakcemile3

Nihal de okul biter bitmez kabak çiçeği gibi açıldı..O aptal elbiseleri(Aslında onun üzerinde aptal duruyor)
çıkardı, şimdi de göğüs bağır meydanda..
Matmazel in hayatına bitiyorum..Karar verdim,ben de bi köşkte mürebbiyelik yapacağımdelikafadulden..Elini taşın altına koymadan ,ohh ne ballı paralar kazanıyor kadın.Çocuklar yatmaya gidiyor peşlerinden odaya..Bi iyi geceler diyip öpüyo..Soona da yalı dairesi tutuyo..Kıskanıyom şu kadını beee..:dilcikar::1ninca:

Behlül diyince farkettim bende Matmazel'in gözleri maşşallah kocamanmış gerçekten de dimi..
Gülriz Sururi vardı bide bööle koca gözlü.

Şayet ki Beşir' in dili tutulmazsa önümüzdeki bölümde Adnan beyyy atı alan üsküdarı geçti gözünüzü 4 açın diyecek.

Beşir, Bihter' in Adnan beyi aldattığını söylese de bu dizi bitmez bakınız örnek yaprak dökümü mesela pişmiş tavuğun başına gelemiyecek bir sürü atraksiyon :1shok: geldi ailenin başına hala tam gaz devam bunda da ona benzer bir durum olur bence.:roflol:

Behlül diyince farkettim bende Matmazel'in gözleri maşşallah kocamanmış gerçekten de dimi..
Gülriz Sururi vardı bide bööle koca gözlü.

makyajını çok eski moda yapıyoda ondan canım ya, 70 lerde gibi
yanlış anlaşılmasın ben 70 lerde doğmamıştım filmlerden biliyorum, o kaa yaşlı değelim
:1closedeyes::1closedeyes:

O zaman kim yapıyosa o makyajı 70 lere benzetmek konusunda değil ama itici göstermek konusunda gerçekten başarılı oluyo..

makyajını çok eski moda yapıyoda ondan canım ya, 70 lerde gibi
yanlış anlaşılmasın ben 70 lerde doğmamıştım filmlerden biliyorum, o kaa yaşlı değelim
:1closedeyes::1closedeyes:

Bi dakka nooluyo burda..Ben 70 lerin çocuuuyum..Yaşlımıyım looo..
Bi kerem 70 ler çok güzel yıllardı..Şimdiki gibi etraf hinliklerle kaynamıyodu yaaaa..

yaş konusunda şaka yapıyorum kızlar ya hiç yaşlı olurmu, bu devirde yaş maş yok artıka.s.

Bencede 70 ler daha iyidir şu halimizden , çok şanslısın 2006modelcim.

Vallahi öyle..70 lerin filmleri ve şarkıları bile daha saf ve duygulu değilmi..Şimdi herşey mekanik bir halde..O zaman herşeyde bir duygu vardı..
Çemberimde gül oya ve Hatırla sevgiliyi izleyip te sevmeyeniniz varmı?
Benim hep gözlerim dolmuştu bazı sahnelerinde..
Gerçi Hatırla sevgili 60 lardan çok bahsetmişti..Ama 60 larda annem bile çocuktu heee..
Chess o kaa yaşlı değilim..

ama o zamanda aşk-ı memnu varmış tv de dizi
merak ediyorum nasılmış acep bu aşkı memnudan güzel diyolla
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…