Aşk-ı Memnu Kanal D

yok anam bi fiki fiki derdine düştüler mi tawşan gibi yapıştırıo tv bütün yaz yapıolar gibi izlettiler bize hep o sahne hep o sahne ramazanda da azcık ara versinler yani sırnaşık şey

yok anam bi fiki fiki derdine düştüler mi tawşan gibi yapıştırıo tv bütün yaz yapıolar gibi izlettiler bize hep o sahne hep o sahne ramazanda da azcık ara versinler yani sırnaşık şey

ramazandan sonra vercekler çoşkuyu diyonkaydirigubbakcemile3

bnce hiç vermesinler canm yaa ben bayılıom keşkülee :kedi: sonra canımız keşkül istiyoo İstanbul da uzak duramaz oluruz bu mersinler de delikafadulden

bnce hiç vermesinler canm yaa ben bayılıom keşkülee :kedi: sonra canımız keşkül istiyoo İstanbul da uzak duramaz oluruz bu mersinler de delikafadulden
canım bu ara fınfık fıstıktan uzak dur, baklava falan yeme sakın annem senkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ahh ahhh yemin ederim ben bu dizi izleyince bi tuhaf oluyorum yaa :roflol: böle bi kımıl kımıll gerçi ben o adamı çok düşününcede öyle oluyorum utanmasam balkona çıkıp nara atacam AHHH ULAN BEHLÜL YAKTIN LAN BENıı diyee :roflol:

ahh ahhh yemin ederim ben bu dizi izleyince bi tuhaf oluyorum yaa :roflol: böle bi kımıl kımıll gerçi ben o adamı çok düşününcede öyle oluyorum utanmasam balkona çıkıp nara atacam AHHH ULAN BEHLÜL YAKTIN LAN BENİİ diyee :roflol:

ya kızlar el birliğiyle şu kıza bi koca bulalım, halini hiç iyi görmüyomkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

işin enteresan yani benm 3 yıllık bi sevgilim var canm ama oda sarışındır gerçi :umursamaz: ama bu keşkül olsa anında satarım valla sırnaşık şey hüsoş sakın girme bu siteyee haa :KK70:

ya kızlar pelinin odasındaki duvar stikırları dikkatinizi çektimi, bizim KK nın alışveriş bannerindaki kadınlaar benziyodu, hoş olmuş bence

işin enteresan yani benm 3 yıllık bi sevgilim var canm ama oda sarışındır gerçi :umursamaz: ama bu keşkül olsa anında satarım valla sırnaşık şey hüsoş sakın girme bu siteyee haa :KK70:

ahaa KK bihteri2kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar dızı nasıl bıttı

canm hiçbişi olmadı kayda değer öle keşkül gidecekti tam uğurlamaya çıktılar o arada beşir adnana ben götüreyim sizi çok önemli bişe konuşacam dedi arabaya bindiler bitti mafoldumben fragmanda yok malesef söylerse dizi biter bilmiyoruz bakalım inşallah bayramda olur yaaa :1no2:

X