Aşk-ı Memnu Kanal D

ay canım en masumları bihter gibi konuşmuşsun halbukim anasına çeken bihter bence, kocayı aldatmaca falan
kaydirigubbakcemile3

Madem bunu okumuşsun bi sonraki mesajımıda oku bari orda masum olarak görmediğimi anlarsınyerimseniben

Madem bunu okumuşsun bi sonraki mesajımıda oku bari orda masum olarak görmediğimi anlarsınyerimseniben

he görmemişim canım şimdi okudum ama bence bihter her konuda annesi, matmazeli evden yollayana kadar uğraştı valla, hem ednanı hem behlülü matmazele karşı dolduruyo:bbo:
daha geçen bölüm behlülü saldı matmazelin üzerine, behlülde sazan gibi daldı kadınakaydirigubbakcemile3

bencede peyker çok değişti.
senaristlerin bu değişimde bir amaçları vardır mutlaka
ama bihter git gide annesine benziyor

bencede peyker çok değişti.
senaristlerin bu değişimde bir amaçları vardır mutlaka
ama bihter git gide annesine benziyor

Zaten kitabının özetinde şöyle yazıyo..Bihterin annesine benzememe mücadelesinde başarılı olup olamıyacağı...............demek ki olamıyo..kaydirigubbakcemile3

Bihter annesinin modeli..Ama Peyker de çok değişti..

peyker i ben başlarda seviyodum ta ki kayınvalidesi buna bir sırrını açana kadar, kadın kimseye deme dedi ama dakikalar sonra ailede duymayan kalmadı..fazla birsey beklememek lazım ne de olsa Firdevs in kızı :dilcikar:

o sır neydi çok merak ettim,peyker bi benden saklamış :umursamaz:

en karizmatik oyuncu yarışmasında dağhan, kıvançı sollamış kızlar ne diyosunuzakannehir

5 milyonun üzerinde oy alarak Kıvanç Tatlıtuğ'u açık ara geçen Külegeç, "Yanlışlıkla geçmişim" diyerek mütevazi bir tavır sergiledi.

"ınsanlar oy veriyorlar, en karizmatik diye. Fakat ben o kadar utandım ki Kıvanç'ı falan geçmekten" diye konuşan Dağhan Külegeç, Kıvanç Tatlıtuğ ile bir yerde karşılaştıklarını ve bu durumun esprisini yaptıklarını anlattı.

Tatlıtuğ'a "Çok özür dilerim ben. Yani herhalde karizmatiğin anlamını bilmiyorlar. Ben 1.95, sarı saçların yanında özür diliyorum yani" dediğini söyleyen Dağhan Külegeç, gülüp eğlendiklerini ve Kıvanç Tatlıtuğ'un da olgunlukla karşıladığını söyledi.

(alıntı)

:roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…