Aşk-ı Memnu Kanal D

sesli fragman çıktımı izleyen varmı.zemuszemus

canım üç beş sayfa geriye git verdiler sağolsun kızlar link.

Allah aşkına o şişkonun gittiği yere gitipte ne yapacan:ecrin_bebek:
Çirkin behlül , yazın güneş deniz çok açmış behlülü yaw :umursamaz:

şişko değil bikerem taam mı...

senden hiç beklemezdim evli barklı kadın :eek:lmaz: kaydirigubbakcemile3 birini götürcekse giderken o ben olmalıyım sositososito

ramazan münasebetinden dolayı herifle pek görüşemiyoz da.
yeterince açık olmuştur kanımca. :kedi:

sesli fragmanı izledim nihayetakannehir akıllarına beşiri adam hesabına almak geliyor yavaş yavaş...kaydirigubbakcemile
ama gene bişey olcak ve beşir adnanla konuşamıycak sanırım:bbo: gene bizi fragmanda kandırıp heyecanı arttırıyorlarmirmirmirmir bi yarım sezon en az konuşamaz beşir susmayı seçecek yoksa
diziyiyi uzatamazlar....

az kaldıı yorumlara pek katılamasamda gönlüm sizle arkadaşlaaaaaar :lepi: kaydirigubbakcemile3

ya ne gıcıklar, önce sessiz fragman sonra sesli..baştan seslisini koysalar olmaz sanki..sinir ediyolar insanı..küstüm bi daha izlemicemlülülülülülülülülülülülü

beşir anlatamaz dizi biter..CADIARZU

nihatın sesi yerine gelmiş..alkisalkisalkis

peykere gıcık oldum saf gibi duruyo ama çok kurnaz.......Çok üzgünüm çoook

beşir anlatamaz dizi biter..CADIARZU

nihatın sesi yerine gelmiş..alkisalkisalkis

peykere gıcık oldum saf gibi duruyo ama çok kurnaz.......Çok üzgünüm çoook

Peyker konusunda katılıyorum canımvereliniortako da annesine çekmeye başladı sanki:dilcikar:

beşir söylemez ama belli etmeye çalışan hareketler yapabilir.yani anlamasını zamanla sağlamak isteyebilir.CADIARZU
çünkü ednanın gözleriyle görmesi lazım akannehir
yuksa sevgili karısı bihterciğinin böyle birşey yapmasına ihtimal vermek istemez -tatlicadiarzu-
beşiri evden kovar saf ednan :hulya:

Aldatma konusunda Bihter birilerini gaza getirme konusunda Peyker annesinin modeli..kaydirigubbakcemile3

X