Aşk-ı Memnu Kanal D

demekki neymiş kavak yelleri daha çok izleniyomuşkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gerçi dağhan gitmiş galiba diziden

5 milyonun üzerinde oy alarak Kıvanç Tatlıtuğ'u açık ara geçen Külegeç, "Yanlışlıkla geçmişim" diyerek mütevazi bir tavır sergiledi.

"İnsanlar oy veriyorlar, en karizmatik diye. Fakat ben o kadar utandım ki Kıvanç'ı falan geçmekten" diye konuşan Dağhan Külegeç, Kıvanç Tatlıtuğ ile bir yerde karşılaştıklarını ve bu durumun esprisini yaptıklarını anlattı.

Tatlıtuğ'a "Çok özür dilerim ben. Yani herhalde karizmatiğin anlamını bilmiyorlar. Ben 1.95, sarı saçların yanında özür diliyorum yani" dediğini söyleyen Dağhan Külegeç, gülüp eğlendiklerini ve Kıvanç Tatlıtuğ'un da olgunlukla karşıladığını söyledi.

(alıntı)

:roflol::roflol::roflol:

kesinlikle yanlışlıkla geçmiş :roflol:

5 milyonun üzerinde oy alarak Kıvanç Tatlıtuğ'u açık ara geçen Külegeç, "Yanlışlıkla geçmişim" diyerek mütevazi bir tavır sergiledi.

"İnsanlar oy veriyorlar, en karizmatik diye. Fakat ben o kadar utandım ki Kıvanç'ı falan geçmekten" diye konuşan Dağhan Külegeç, Kıvanç Tatlıtuğ ile bir yerde karşılaştıklarını ve bu durumun esprisini yaptıklarını anlattı.

Tatlıtuğ'a "Çok özür dilerim ben. Yani herhalde karizmatiğin anlamını bilmiyorlar. Ben 1.95, sarı saçların yanında özür diliyorum yani" dediğini söyleyen Dağhan Külegeç, gülüp eğlendiklerini ve Kıvanç Tatlıtuğ'un da olgunlukla karşıladığını söyledi.

(alıntı)

:roflol::roflol::roflol:
Bencede özür dilemekle iyi yapmış.
Dağhan biraz şımarık geliyor bana.geçen bi yerde gördüm de.

Kıvanç çirkin bu aralar ama yinede dağhandan iyi.

1020copy%5B1%5D.jpg

kivanc_tatlitug_1.jpg

en karizmatik oyuncu yarışmasında dağhan, kıvançı sollamış kızlar ne diyosunuzakannehir

çok komik...sengözlerimebaksanab

neresi karızma daghanın........kaydirigubbakcemile3

100 oyum olsa birini vermem daghana..

ona oy veren grup 18 yaş altı bebeler..

ne anlar karızmadan......zemuszemus

Aferin Dağhanavereliniortak

efferin keleşe.......
ıykkkkkkkk inanmıyorum ya :eek:lmaz:

demekki neymiş kavak yelleri daha çok izleniyomuşkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
gerçi dağhan gitmiş galiba diziden

ben sevmiyorum bu diziyi amerikan özentisi..:eek:lmaz:
o oyları veren yaş grubu 18 in altıdır bence:ecrin_bebek:

bencde....akannehir
kesinlikle yanlışlıkla geçmiş :roflol:

olabilir onların daha çok internette sörf yaptıkları düşünülürse teenage gençlik işte kaydirigubbakcemile3

küççük beebeler oy verenler. ona.kaydirigubbakcemile3

eeeeee kızlar ne duruyoruz yürüyün oy vermeye..kaydirigubbakcemile3

:lepi::lepi::lepi::lepi:
Tüüüüüüüüüüüüüüüüüühhhhhhhhhh:gitme:

akannehirakannehirakannehirakannehirakannehirdelikafadulden:CüvCüv:

Günaydınnn.

Ben bu Dağhanla Kıvanç meselesini anlamadım ya.:uhm:
Karizmatik oyuncu yarışmasımı olmuş.
Tamam Dağhan sempatik kendi çapında karizmatikte olabilir ama heçç behlülün eline su dökebilirmi.
Bunları aynı katagoriye koyanın aklına şaşırdım ben.
lülülülülülü

Julietcim seninle ben rüyamızda gördük heralde dizimizi:kedi:

uyyanı uyanmaz canım topıgımize baktım..akşam iyi kaynatmışınız.
.....kaydirigubbakcemile3
şimdi bunu kavak yelleri topiğine sorsak kavga çıkar mı topikler arasıkaydirigubbakcemile3

valla gidipte orda saygıısızlık yapmam sevdikleri diziye ama ben sevmiyorum.
kavak yelleri bana hitap eden bir dizi deil.sengözlerimebaksanab
gençler seviyor olabilir..:lepi:
sanki ben çok yaşlıyımmmmm..:dance:

Günaydınnn.

Ben bu Dağhanla Kıvanç meselesini anlamadım ya.:uhm:
Karizmatik oyuncu yarışmasımı olmuş.
Tamam Dağhan sempatik kendi çapında karizmatikte olabilir ama heçç behlülün eline su dökebilirmi.
Bunları aynı katagoriye koyanın aklına şaşırdım ben.
lülülülülülü

aynı katagoriliye koyamıyorum ben neblim hiç alakası yok kıvanç ayrı bir başarıya sahip..

benim gözümde..zemuszemus

Kavak Yelleri sanki lise çağlarındaki çocuklara daha çok hitap ediyo gibi geliyo bana..Ben de seyretmiyorum..

X