Aşk-ı Memnu Kanal D

nihat ednanın arkasından iş mi çeviriyo acaba babasıyla bir olmuş zavallı ednan bey herkes ayakta uyutuyo adamı

nihat ednanın arkasından iş mi çeviriyo acaba babasıyla bir olmuş zavallı ednan bey herkes ayakta uyutuyo adamı

hmm evet geçen bölümlerde de karısı dolduruşa getirmişti zaten doldurmuştu Ednan'a karşı onu..Ayrıca Bihter Katya'dan da şüpheleniyor demekki ona da bağırıyordu...Behlül ile Nihal bu dedikodu ile yakınlaşmaya başlar belki..Firdevs'ten de ses yok hiç..

Behlül Adnan dan azarı yedi..galiba magazine düştüler nihal le ..ya Beşir ne konusacak Adnan la..gene fragman karman çorman off kaydirigubbakcemile

fragman kandırmacası kızlar beşir hiç adnana gerçeği söyler mi söylerse dizinin bitmesi lazım bizi salak yerine koyuyo bunlar ya

hehehe yok istemez cesaret edemez allah bilir hastalığıyla yada işiyle ilgili bişydir

anaaa...nihata bakkk....ama olcağı buydu yani...nihale de yazık yaaa...behlül kızı ha bire öpüp duruyo sarılıyo tabi sevgili sanarlar...haa elifin parmağı var o ayrı ama neyse...beşir ayrılmak istiyorum faln der bencede...nesrinden de bişey çıkmaz...bu bölüm böyleeee gider yine...

Vayy sıkı bölüm olcak yine. sengözlerimebaksanab
Dizinin en saftiriği masumu nihat diyen arkadaşlarda hüsrana uğruyacaklar galiba. :hulya:

Bugün Kanal D nin sayfasinda bir iki magazin okudum.Mesela:

Facebook'ta en cok hayrani olan ünlülerden Hazal Kaya (Nalan)birinciymis.Yani
en cok hayrana o sahipmis.Ondan sonra Beren Saat (Bihter) geliyormus.

Bana sorarsaniz bende her zaman Hazal'i daha cok begendim.Su gibi.Beren Saat'i bir türlü sevemedim.

aynen kuşum hazal çok güzel kız:nazar:
o bihter yine kuru kokoş

X