Aşk-ı Memnu Kanal D

Ben açıkcası çok şaşırıyorum
Behlül'e Bihter'e acınmasına
Gerçekte böyle olanların suratına bile bakmayız,kabul etmeyiz böyle birşeyi
Nedense dizi de olunca çok romantik oluveriyor birden

behlülle bihterin o çok özel sahnesi vardı bugün hepsini kesmişler hiçbirini göstermediler sanırım kanala o zaman bile uyarı gelmişti bu sahne yüzünden

behlülle bihterin o çok özel sahnesi vardı bugün hepsini kesmişler hiçbirini göstermediler sanırım kanala o zaman bile uyarı gelmişti bu sahne yüzünden

Adamlar izleniyordu o zaman gelen cezaları da ödüyorlardı
Şimdi bitmiş bir yapım için ceza almaya değmez
Ayrıca Ramazan ayındayız bununda etkisi olabilir

Adamlar izleniyordu o zaman gelen cezaları da ödüyorlardı
Şimdi bitmiş bir yapım için ceza almaya değmez
Ayrıca Ramazan ayındayız bununda etkisi olabilir

bende ramazandan dolayıdır diye geçirmiştim aklımdan hem o sahneyi çok fazla gördüm yayınlamalarıda şart değildi zaten

e annesinin kızı

Ben açıkcası çok şaşırıyorum
Behlül'e Bihter'e acınmasına
Gerçekte böyle olanların suratına bile bakmayız,kabul etmeyiz böyle birşeyi
Nedense dizi de olunca çok romantik oluveriyor birden

kesinliklee,gerçekte yaşansa böyle bi olay
linç etmeye falan kalkışır bizim toplumumuz

ben de izliyorum tekrarlarını valla şuana kadar izlediğim,en yerinde biten,en kaliteli dizi diyebilirim.Reyting uğruna diziyi yıllarca uzatmadılar.Tadında bitti,çok kaliteli

hemen kaldırmışlar ya keşke başlamasalardı yeniden akasya durağı baydı artık ama bininci keredir hala gösteriyorlar

nihal behlül sahnelerinden oldum olası iğrendim.sanki kardeşler öpüşüyoruş gibi iğrenç geliyor bana bide beraber olmuşlardı böğğğ..nihal aşkım falan diyor ya ölüp bitiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…