Aşk-ı Memnu Kanal D

behlül finalde neden bihterin mezarına nihale aldığı gibi tek kırmızı gülle gidiyor senaryoda da belirtilmiş bi anlamımı var

Ya nihalle behlül sinir bozucuydu bi de nihal bi anda göğüsler fora hemen kadın moduna girdi ya çok sinir ediyordu beni hala tekrarlarda sinir oluyorum...Daha dün kızçocuğu elbisesiyle gezen o değilmiş gibi havalardaydı...Sen bihterin dişiliğiyle yarışabilir misin yahu....:KK76:

Efsane yeniden verilmeye başladı :KK1:
O meşhur müzik çalınca içimden bi zamanlar hayatımızın başrolüydü bu müzik diyorum
Garip oldum :KK1:

dün tekrarını görünce acaip sevindim. içim açılıyor o diziyi izlerken. görüntü,sanat yönetmeni çok iyi iş çıkarmış. şıkır şıkır ohhh..

Geçen yıl da verdiler,bu yıl da
ne mantıkla bunu yapıyolar dizi mi kalmamış başka bilmiyorum ama yine de izliyorum
Bence türk televizyonlarından gelmiş geçmiş en kaliteli dizi

Demek ki giyim kuşam,saç,makyaj nasıl değiştiriyor insanı.
Bir kıtıpiyoz fatmagüle bakın,bir de ateş parçası bihtere.bu ikisi aynı kadın olabilir mi ya.

bende büyük zevkle izlemiştim bu diziyi ve en akılda kalabilen en alışılan bir dizi olmuştu tekrar oynasa izlermiyim kesinlikle evet selçuk yöntem tam anlamıyla usta bir aktör bayılıyorum hala ona bereni behlülü peykeri ve firdevs hanımı unutmak kolaymı :KK1:

ya bu beren saat resmen usta gibi... gözleriyle konuşuyr resmen..insan bu kadar çift karakterli olabilirmi...bi bihtere bakın bi fatmagüle...arada kıl payı benzerlik yok... ama o bihter halindeki gözleri resmen yer bitirir insanı...resmen ışık ışık bakıyor...ama fatmagüldeki hali isegözler tatmıyle masumane...bu kız acaip göz kontrastı yaw...bu bi allah vergisi...çalışmayla falan olmaz..beceri kardeşim... helal olsun....çok güzel kadın...hala tekrarına bakıyorum bu günlerde..

kaöırdığım bölümleri vardı onları netten izlemiştim netten . bayılıyordum . keşke demiştim daha çok bölüm kaçırsaymışım.
yalnız bi bölüm var onuı da tam izleyememiştim ama hangi bölüm neler oluyordu izlicem bulamıyorum bi türlü.
ilk sezonda şayeste nihale behlülün çocukken masum masum bahçede a yalnız oturduğunu falan diye anlatıyordu

bence bihter ednan la evlendikten sonra daha iddialı daha vamp giyinmeye başlamış kızlar farkettiniz dimi :KK15:

X