Aşk-ı Memnu Kanal D

orda bihter gerçekten yardım etme amacıyla gitti yanına.. öyle bi niyeti yoktu..olayın fitilini ateşleyip kıza umut verip sonra da olayların tamamına sebep olan kişi en başta behlüldü

valla pihteri özlemişim ben..
haftaiçi tekrarlarını izlemek bile çok keyifli.
fatmagül ne öle yaaa mıy mıy mıy.
ekşın yok bişi yok...

ben gene izliyorum bu diziyi.ama ilk bölümlerde action yok .neydi o günler be fragman arayıp duruyodum nette .

offfff hey gidi günler bu topikte çok günlerimiz saatlerimiz gectidizi yine aynı tadı veriyo valla bu dizi gibisi gelmez bidaha

tekrarlarını bile izlerken sıkılmadığım tek dizi,bihter ne kadarda bakımlıymış öyle fatmagülle alakası yok

Hayatım boyunca en sevdiğim diziydi iyi ki eski bölümlerimi yayınlıyorlar da özlemimizi biraz olsun gideriyoruz bari

Şimdi bende seyrediyorum Çoğunu seyretmeye çalışmıştım ama babamın ve kardeşimin Kurtlar Vadi'si tutkusu yüzünden bazı bölümleri seyredememiştim iyi oldu tekrarlarının verilmesi ama izlerken üzülmeye başladım ben ya tuhaf olanı da Bihter'le Behlül'e üzülmem..:2:

efsane dızı...

evde olsam hıçkaçırmadan tekrarlarını ızlerdim...........

çok özledımmm

kadın öldü ya ister istemez acıyosundur ben de üzülüyorum bihterle behlüle zaten ben en kötü zamanlarında bile çok sinir olmamıştım bihtere

vay beee ,
ne diziydi ama
öğlen yemeğe gittiğimde izliyorum bi kısmını ama bi kısmını
seni özledik bihter mıy mıy fatmagül çekilmiyo senden sonra

şu bihter ne kadar basit bir kadındı
dizinin ilk başlarında çok gururluydu çok asildi
behlül ona yapmadığını demediğini bırakmadı
o kadar ağır konuştu ki onunla
gene yalvardı gene yalvardı behlüle
insan hiç mi düşünmez kendi gururunu
herkesle sorunlu herkesle kavgalı
bir türlü iyi yönünü göremedik

Ölenin arkasından konuşma

ben de tekrarlarını izliyorum çok güzeldi ya.ama bende bihterle behlüle sinir oluyorum.en çok da behlüle .amcası büyütmüş bakmış ona ihanet etmesi sinir ediyor beni.gerçi sonra deli gibi pişman oluyor ya neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…