Aşk-ı Memnu Kanal D

yine matoya uyuzzz oldum yaaaa.alsanaalsanasmile.verdi gazı beşire verdi gazı..kendi söylemedi ,çocuğa vicdan yaptırttı ölür ayak..ama o da öküz, hani söylemiycektiii.:mymeka:.

kızlar ekşisozlukten alıntıdır

yazmayayım yazmayayım diyorum ama kendimi tutamadım. bugün, kuzenimin çözdüğü sorulara bakarken başkahramanı behlül adlı bir çocuk olan soru gördüm lan. türk matematiğinin yeni ufuklara yelken açmasına sebep olan dizi bu ya. ya behlül ne zaman ali, ahmet, ayşe gibi popüler bir isim oldu da test kitaplarına karıştı? sorarım size.
resim ekleme gibi bir imkanım yok maalesef, ama ille de göreyim diyenler için:
güvender yayınları, ygs matematik konu anlatımlı, sayfa 80, soru 11.

kopuyorum şu an :roflol:

kıvanç sevgilisyle bodrumda tatilde

--770762.Jpeg

bihterin mezarı başındaki yaban sakalından sonra bu sakal daha gerçekçi
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kızlar ekşisozlukten alıntıdır

yazmayayım yazmayayım diyorum ama kendimi tutamadım. bugün, kuzenimin çözdüğü sorulara bakarken başkahramanı behlül adlı bir çocuk olan soru gördüm lan. türk matematiğinin yeni ufuklara yelken açmasına sebep olan dizi bu ya. ya behlül ne zaman ali, ahmet, ayşe gibi popüler bir isim oldu da test kitaplarına karıştı? sorarım size.
resim ekleme gibi bir imkanım yok maalesef, ama ille de göreyim diyenler için:
güvender yayınları, ygs matematik konu anlatımlı, sayfa 80, soru 11.

kopuyorum şu an :roflol:

gerçekten mi ya demekki bu soruları yazanların aklı dizide kalmış hala .ama çok komik geldi çok güldüm yav.kaydirigubbakcemile3:dance::roflol:

kim konuşuyo, nerde onlar göster banakaydirigubbakcemile3 :roflol:

valla benim olmadığım kesin hayır yanlış anlaşılmasın konuşulsun tabide bu kadar konuşulması çok ilginç gerçekten kanal d yıllardır süründüyo yaprak dökümünü izleniyo diye bunu nasıl böyle tadında bitirdiler şaşırdım doğrusu hanımın çiftliğindede beyi öldürürler çiftliği yakarlar biter ama gene uzattılar bu bitti ama tekrarları bile konuşuluyo:kedi:

fotoyu görmüşken yorum yapayım bari:)mezarlıktayken hakkaten çok yapmacık bi sakaldı yeni sevgilisi bence çok güzel

valla benim olmadığım kesin hayır yanlış anlaşılmasın konuşulsun tabide bu kadar konuşulması çok ilginç gerçekten kanal d yıllardır süründüyo yaprak dökümünü izleniyo diye bunu nasıl böyle tadında bitirdiler şaşırdım doğrusu hanımın çiftliğindede beyi öldürürler çiftliği yakarlar biter ama gene uzattılar bu bitti ama tekrarları bile konuşuluyo:kedi:

şaka yapmıştım canım ya, açıklama yapmışsın bir dekaydirigubbakcemile3

X