Aşk-ı Memnu Kanal D

onunla sadece araba alabilmisti ben öyle hatirliyorum

evet yaa behlülün parası varmı yokmu
dün akşam ben en çok behlüle de üzüldüm

çünkü niaşnlandıktan sonra nihale bi yanlışı olmadı tabiki suçu büyük ama....

off ne bilim . yaa adnan nihal hiç merak etmezlermiki behlülü yıllar sonra. affetmezlermi hühühüü.
gerçek gibi üzülüyorum behlüle

birde behlül evin neşesiydi.

beni dün gece ne intihar ne cenaze
beni en çok ağlatan sahne bihterin annesine ağladığı kocamın yanındaki yerini alıcam hatta firdevsin bile yavrum diye bağrına bastığt sahneydi

gerçek hayatta böyle bir olay olmuş olsa bihter gibi bir kadın sorgusuz cehenneme gider diye düşünüyorum ama içlerinde en suçlu olan ise behlüldü bence o sakallar olmamıstı saçmaydı

:hulya:

nihalede ii olsu cok havalanmıştıkaydirigubbakcemile3

hele firdevs encok ona sasırdım

beşir desen salak en son söyledi gerçek suçlu beşirdir..
[/B]

ama geçen bölüm demişti ya BEN BİHTERSEM BENİM ADIM BİHTERSE,BEN KENDİMİ BİLİYOSAM BU DÜĞÜN OLMUYCAK lmaz: gerçekten dediğini yaptı kadın yerimseniben

helal olsun hepsi çok iyi oyuncular tüm türkiyeyi ekran başına kitlediler twitter dünya rekoru kırmış
attıkları adımla giydikleri kıyafetle her bölümüyle dillerden düşmediler

beni hiçç etkilemedi final bölümü.
damla yaş dökülmedi.
diğer çekilen bölümler daha güzeldi nedense.
tek hoşuma giden yer firdevsle bihterin konuşmasıydı.
hele 'yüzümdeki en sahici gülümsemeyi takınacam' derken üzüldüm.

bihterin kendini vurması çok ani oldu.
ve adnanın boşanmak istiyorum derken bihterin salakça gülmesi bi garipti.
bari onun yanında mutlu olduğunu belli etme demi!!!

evet tabikide en son bankta otururlarken aylar geçmiş üzerinden gibi gösterdiler
ölen oldu olan kalanlara oldu ömürleri boyunca hep olanları tekrar tekrar yaşıycaklar içlerinde

orda gülerken kafayı yadiğinin sinyallariydi. yazık bide saçma bi umuda kapıldı yine behlülle olucam diye

kızlarr yaa
ben dün buraya firdevsin halini yazıcam diye
firdevs çetin sahnesini kaçırdım.

orda firdevsmi çetinmi sırtını döndü?
çetin cenazede sıkı sıkı elini tutyordu çetinmi istemedi?

kızlarr yaa
ben dün buraya firdevsin halini yazıcam diye
firdevs çetin sahnesini kaçırdım.

orda firdevsmi çetinmi sırtını döndü?
çetin cenazede sıkı sıkı elini tutyordu çetinmi istemedi?

elini bıraktığını görmedik zaten. cenaze bitiminde firdevsin koluna iki kadın girmiş, arabaya biniyordu. binmeden önce de çetinle imalı imalı baktılar birbirlerine.

Çetin Firdevs'i bırakmış sanki benimde kafama takıldı. Parmağıyle oynuyordu.Sol eliydi yüzük varmı diye baktımdı ama göremedim...

Felç oldu kadın napsın o kadını artık kaydirigubbakcemile2
o bakımlı firdevsi seviyordu

çetin istemedi tabiki hatta firdevsi kadınlar arabaya bindirdiğinde firdevs kafasını aşağı yukarı salladı ''demek öyle '' der gibi..

ya firdoya felç gelmesi saçma olmuş, bu senaristlerde her dizide birine felç geçirtiyo ya
firdo neden felç oldu acep, zengin koca ve damadı kaçırdığı içinmi yoksa kızı içinmi
sempatiksalakcinni

Yalnız Nihal en sonunda kendine döndü farkettiniz mi,

Bihter gibi 30 yaşındaki kadınlar gibi giyiniyodu,

Son bölümde tam yaşına yakışır bi şekilde kot ve tişört giymiş,iyi olmuş,aslına dönmüş kız,

Biraz daha Bihterle o evde kalsaydı aynen onun gibi hatta gelecekteki Firdevs hanım olurdu...

Bir de hayret hastanede yatarken Beşir nolcak derken aklına Behlül gelmedi,

Yani ikisi de Be ile başlıyo ya,ben bi takılır Beh..Beşir der diye bekledim ama olmadı hayret...
boshayallersmile

keşke bihterin cenazesinden sonra ekranda 2-3 ay sonra diye bi yazı çıksaydı da daha iyi anlasaydık herkesin bu kadar çabuk nasıl toparlandığını.

behlülün tüm karizmasını yemişler son bölüm yanlız, tüm havası civası bitti

meğer sakalsız bişeye benzemiyomuş, damat traşlı, heç yakışıklı değildisempatiksalakcinni

gerçi çok sakallı halide bişeye benzemiyomuş, gerçi sakalı levent kırcanının parodilerindeki sakallara benziyodu ama
sempatiksalakcinni

çetin de firdevse hiç dönüp bakmadı,cenazede nezaketen de olsa biraz elini tuttu ama sonra döndü gitti.

ya bide şu bihterin yatakodasındaki koltukta bihterin sürekli saçlarını aşağıya sallandırıp gayet estetik yatmasıda yalan olmuş ya, saç göstermişler resmen, insan o psikolojide saç başmı düşünür, bence saçları dağınık olmalıydısempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…