Aşk-ı Memnu Kanal D

Ben dün Beren Saat'e hayran kaldım,
ki onun oyunculuğunu bazen elestirenlerden biriyde bendim.
Helal olsun kıza, nerden nereye..

ben o haberi gordum hepsii veda etti kendilerini zor tuttu ahaha nekadar guzel ve nebilim kendini izlemek

bence sonu cok güzel bitti ... cok acıklıydı .... ağlattılar resmen ... bihterin gercekten sevdigine inanmamıstım ama harbi harbi kadın sevmiş....ilk kezz bu filmde onun için üzüldüm ....

Tabiki üzerinden zaman geçmiştir.Yoksa nasıl uzasın behlülün saçı sakalı,nasıl kurusun bihterin mezarındaki çiçekler felan,nasıl boşaltılsın onca eşya,nasıl iyileşsin nihal ve adnan...

yanarım yanarım o kadar beklememe rağmen beşirin ölüm anını göremedim ona yanarım sırnaşık şeysırnaşık şey :roflol:

Kanal bölümden sonra sessiz fragmanı yayınladıysa onu konuşuyor olurduk şu sıralar,
yok yayınlanmadıysa harıl harıl fragman arıyorduk.
Ah ahh :gitme:

Daha 24 saat bile olmadı biteli özledik ya,
perşembe olunca ne yapacağız ?

eyvahedigeldismile

dün akşamdan beri bihterin hüngür hüngür ağladığı sahneyi izliyorum..süper ya çok gerçekçi..uyuz olmama rağmen içimi acıttı..aynı ben ölüyorum anne yardım et diye ağladığı zaman gibi gerçekçi yapmış..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…