Aşk-ı Memnu Kanal D

bence bihter herhalukarda kendini vurcaktı, zaten delirmişti, bir günde iki erkek tarafındanda terk edildi, behlüle adnan beni boşucak dedikten sonra bile reddedildiği için iyice uçtu, zaten aklı yerinde değildi, adnanın odaya girmesini sallamadı bile
ne bihter adnanı tınladı, nede adnan bihteri, ikisininde canını yakan behlüldü
:hulya:

annesi hazırlanmıcakmısın düğüne dediği zaman çok iyi hazırlancam, şimdi çok güzel bi banyo yapcam dedi ya, cünüp gitmesin diye herhal, sempatiksalakcinni bence o an karar vermişti intihara:hulya:

annesi hazırlanmıcakmısın düğüne dediği zaman çok iyi hazırlancam, şimdi çok güzel bi banyo yapcam dedi ya, cünüp gitmesin diye herhal, sempatiksalakcinni bence o an karar vermişti intihara:hulya:

abdest almış olamaz chess tırnaklarında oje var bilmiyorumkismile

ıntihar sahnesinde, Firdevs'in simsiyah diğer herkesin bembeyaz giyinmiş olması iyi bir ayrıntıydı bence. Tüm sayfaları okuyamadım, belki daha önce yazılmıştır.

Bence bir kaç ay geçmişti.. Behlülün sahnesi ve evin boşaltılmış olduğu sahnesinde...

bihterin maşalı saçında çıt çıt var hatta dün belli oluyodu kardeşim farketti kuaförde çalışıyo kardeşim anladı hemen.

bencede bir kac ay gecti nihalin psikoloji bozuldu 2 günde normalde cikarmazlar güya 2-3 ay gecmis gibi yansittilar ,gün gece sürekli gösterildi yani aylar gecmis güya ,

onunla sadece araba alabilmisti ben öyle hatirliyorum

bir anne anlamasi gerek kizin iyi veya kötü olmaisni,adnani görünca kacicakdi güya firdevs ,kötüde olsa arkasinda olmaliydi kizinin ,kacicakdi kacamadi

niha l çok çabuk toparlandı diyenlere

nihal hastaneden çıktıktan sonra bütün yazı yurt dışında geçirdiler 3ü

o eve döndükleri zaman sonbahardı.

ANAAAAA..sositososito

arkadaşalr adnan hastanede nihale uzun bir seyahate çıkıcaz dedi.. sonbaharda gelicez bülent okula burda başlıcak dedi.. yani yazdan sonbahara 3-4 ay geçti nerdeyse.. o sürede nihalin toplanması gayet normal.. ki daha toplanmamıştı ki.. hastanede ne haldeydi ben delirdi sanmıştım.. evi de onlar tatildeyken boşalttılar,yeni ev açtılar demek ki..

okadar tuhafki ben cenazede hastanede yatanda bihter sandim yanildim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…