Aşk-ı Memnu Kanal D

bihterin kendini öldürmesi daha dramatik olabilirki çabuk geçti yada adnan vursaydı daha çarpıcı olurdu

kızlar belki sinema filmini çekerler
nedersiniz
bukadar izlenen bir dizinin
sinama filmi de izlernir
belki e akıllarında sinema filmi olduğundan bu bölümü pata küte bitirdiler
ben bekliyorum şahsen

ah keşke çekseler
gerçekten olaylar çok hızlı gelişti
5 dakikada oldu bitti herşey kafamçokkarıştı
bir sürü soru havada kaldı

dizi gerçekden gelmiş geçmiş en başarılı yapımlardan biriydi...gerek oyunculuk gerek görsellik
olarak bir daha zor yeri doldurulur bir yapım oldu ...
ama senaristler biraz daha dikkatli olsalardı bir yer bariz şekilde dikkatimi çekdi...
bihterin doğum tarihi ...ceza makbuzunda 79 doğumlu bihter bir anda 83 lü oldu...
tamam berenin doğum tarihi gerçekden 83 ama dizinin gidişatıyla alakalı olabilirdi gözden kaçan önemli bir detaydı

bir de herkes bülente takmış durumda ama bence oldukça başarılıydı...
ziyagillerin belki gözü açık tek ferdi oldu bülent bab-kız onun gibi olsalardı polayanna gibi
davranmasalardı üzülmeyeceklerdi...
iyi ki içinde tutmadı bülent her şeyi paylaşdı herkesle...
ablasına gülerek sarılması da bence çok masumaneydi ve bir çocukdan beklenen şeydi...
adı üstünde evin en küçük çocuğu bülent yaşına ugun davranarak ablasını teselli etti

Şaka Yaptım ÖLmedim Hahaha
36959_434287632596_155438412596_6301816_6992957_n.jpg

kızlar böyle hikayeler gerçek hayattada yaşanıyor..bizim komşumuzun başın geldi..tek farkı adnan beyin rolundeki koca capkındı kadını hep aldatıyordu..kadın gençti adam 50 kadın 32 falandı.altında arabası kadının.erkek kardeşi karısıylan yaşıttı..yurt dışından gelmiş yanlarında kalıyordu..hatta kadın yeğenini yapıyordu çocuğa..ama birgün bagrıs gürültü polis..bir curcuna..kadın çocukla kaçmış sonra yurt dışına..adam tabi utancından taşınmıştı evden ...bu 10 sene evvel kadardı bu olay..bu diziden sonra çok merak etmişizdir ailemlen acaba ne oldu evlendilermi adam buldu vurdumu bunları..bazen tüm gün çocukla kadın evdeydi.bir kere annem git elektrık faturasını ver die yollamıştı..çocuk kapıyı şortla acmıştı..neler dönüyordu acaba içerde..ben küçüktüm o zamanlar ..bak aklıma düştü şimdi..

Şaka Yaptım ÖLmedim Hahaha
36959_434287632596_155438412596_6301816_6992957_n.jpg

gögsünün tam ortasindan vurdu bihter , keske bide kursun izi olsaydi, kanda azdi :1ninca:
behlül bihtere sarilsaydi bihterrrrr diye, behlülün de beyaz gömlegi elleri yüzü kanrevan icinde kalsaydi tam yakisirdi
bihterin kani behlülün eline bulasmaliydi bihter onun yüzünden öldü mafoldumben katil behlül:mymeka:

bu dizide sabrının tesellisini kazanan deniz hanım oldu...
mütavaziliğinden taviz vermeden ve hırsı oyunlara alet etmeden de kişilerinden kazanacağının
en bariz örneği...
hırs ve olmadık entrikalara boyun eğenler bu uğurda herkesi harcayanlar kaybetmeye her zaman mahkum...
pihter ve behlül hak ettiklerini buldular...

gögsünün tam ortasindan vurdu bihter , keske bide kursun izi olsaydi, kanda azdi :1ninca:
behlül bihtere sarilsaydi bihterrrrr diye, behlülün de beyaz gömlegi elleri yüzü kanrevan icinde kalsaydi tam yakisirdi
bihterin kani behlülün eline bulasmaliydi bihter onun yüzünden öldü mafoldumben katil behlül:mymeka:

bende onu bekledim hep keşke sarılsaydı öpseydi aşkım seni seviyorum deseydi o zamnda ednan vururdu behlülü bihtere acıdım gerçekten sevmiş behlülü nihaldan daha çok sevmiş hemde:gitme:

bende onu bekledim hep keşke sarılsaydı öpseydi aşkım seni seviyorum deseydi o zamnda ednan vururdu behlülü bihtere acıdım gerçekten sevmiş behlülü nihaldan daha çok sevmiş hemde:gitme:

yahu vursun nolurki zaten hayati kaydi behlülün, bari sonunda sahiplenseydi adam gibi:mymeka: ölüden beter dolaniyo köprü altinda yatiyodursempatiksalakcinni
hem adnanda nerde vuracak , hala oglumdun diyo pata küte girismiyo behlüle, bikac yumruk atsaydi bizimde aylardir sinirlenmis olmamizin intikamini alirdialsanaalsanasmile

-Bihter Ziyagilim ben..Firdevs Yöreoğlunun kızıyım.Kimse ayaklar altına alamaz beni.
Kimse canımı acıtamaz.

-Canım birazdan çıkmam lazım .Ama endişelendiriyorsun beni seni böyle bırakmak istemiyorum,hadi sen de gel benimle..

-Gayet iyiyim ben ,teselliye ihtiyacım yok benim..
Şimdi dinlenicem güzelleşicem biraz yarın için.Üvey kızım evleniyor (yüreğini tutarak hıçkırarak konuşur )
Kocamın yanındaki yerimi alıcam çok güzel olucam (ağlamaya başlar )
Yüzümde en sahici gülümsememle onların mutluluğunu alkışlıcam..

Firdevse sarılır hıçkırarak ağlamaya başlar..Firdevs de gözyaşlarını tutamaz..:çok üzgünüm:

-Yavrum yavrum yapma nolur

-Anne nasıl dayanıcam

-Kendin söyledin sen güçlüsün bihter herkeseten daha güçlüsün,herkes için en iyisi bu geçicek toparlanacaksın,çok zor hazmedemiyorsun yapılanları.
Ama senin hatandı kabul et.Ağlayacağına kurtulduğuna sevin.Bir hiç uğruna elinin tersiyle iteceksin herşeyi..Güçlü olan sensin bebeğim,onlar yıkılsa bile sen ayakta kalacaksın :çok üzgünüm:

Burası çok kötüydü ya of :çok üzgünüm:

ayyy evet :sinifsinif: 2 yıldır bitterden gıcık oluyordum ama bu sahnede beni bile üzdü acıdım gacıya ya ayyy hatta itiraf ediom gözümden yaş bile aktı ama çok güsel bi sahneydi beee:gitme:senağlama

evet ya bu kadar hızlı bitmemeliydi daha detaylı olabilirdi final benimde aklımda kaldı sorı işaretleri

behlül o an ne yaptı nihal görünce ne yaptı adnan ne tepki verdi ohaoldumsmile

belki sevdi ama amcasının imkanlarını daha çok sevdi
bihterin de dediği gibi
yat, yalı, amerikada eğitim ve şirkette hisseler
bunları bırakıp bihtere gitmeyi gözü yemedi
nolurdu sonra hali

ya kızlar behlülün parası var yyaaa.
bi bölümde behlüle bi akrabasından miras kalmadımı..ben yanlışmı hatırlıyrm ndn amcasnn parasına muhtaç olsun.. hatta adnanla beraber işlemler için yurtdışına çıkmışlardı...
bilmiyorumkismile

aleyna84, esra_06, DepresifPolyanna, Gulba, eliznil, kaiti, reyhan61, özgem83, cansam, zeynep_67, kimderki, marsmellow, biricik_57, ebtuna, demrecan, Mntha, jeesy, KIRMIZIdonluKIZ, kürk_mantolu_madonna, withoutnick, azul, deryainci, aZeLYa55, Surre, albeni, murun84

vay be MAŞALLAH ne kadar kalabalıksınız

ya kızlar behlülün parası var yyaaa.
bi bölümde behlüle bi akrabasından miras kalmadımı..ben yanlışmı hatırlıyrm ndn amcasnn parasına muhtaç olsun.. hatta adnanla beraber işlemler için yurtdışına çıkmışlardı...
bilmiyorumkismile

evet canım vardı ama büyük bir kısmını harcamıştı öyle hatırlıyorum
olsa olsa zaten ne kadar olacakki
amcasının sağlayacakları kadar olamaz
üstelik hazıra dağ dayanmaz
bihterle kaçtı gitti diyelim
o para nereye kadar yetecekti onlara
bunları hesaplamıştır doğal olarak
uyanık behlül

Selam herkese a.s
Kesinlikle çok güzel bir sondu.
Yumuşak bir final, asla yormadı...