Aşk-ı Memnu Kanal D

Hiç üzülmedim Beşir'e..Büyük bir sır öğreniyor, saklamaya karar veriyor, Neden? Nihal mutlu olsun diye..Saçmalık, Nihal mutlu olsun derken Adnan'ı arkasından vuruyorsun.Yazık değil mi, günah değil mi..Bile bile Nihal'in heveslenmesine izin verdi, "Nihal'i harcıyolar Matmazel" diyip durdu, bu harcamaya kendisinin de katkısı oldu bunu da unutmasın.
Bülent'te bence bir ispiyonculuk yapmadı, Beşir gibi bildiğini ablasından saklamadı yaptığı buydu..Ben olsam ben de ablama yetişrirdim olan biteni yani..

beşirin yaptığı çok gerizekalıycaydı..evet o kadar sakladı sakladı.nihalin mutluluğu için ,behlüle cd.yi verdi imha etsin diye..sen gel yolun sonunda öt..git öl adam gibi...:umursamaz:
Matmazel de o kadar lafları yuttu..gitti düğün günü söyledi..evden ayrılmadan önce konuşsaydı nihale..olacak şey mi son gün yaptığı..
adnan onun oldu, içi rahatlasın ,kalın eyelinerli şey..alsanaalsanasmile
en çok matmazele uyuz oldum..bihtere bile üzülmiycem dediğim halde üzüldüm..

her şey bi tarafa zaten bihter intiharı kafasına koymuş,kimse konuşmasa bile düğünü mahfedecekti..ama bu kez de intihar sebebi adnanın boşanmayı istemesi sanılacaktı..keşke öyle olsaydı..aklinialirimsmile

Kim ne kadar eleştirirse eleştirsin,senaryosu,ışık,ses,görüntüler,müzik veee oyuncuların ayrı ayrı performansları çok güzeldi.a.s.İnanılmaz bir keyifle izledim aşkların en tutkulusunu,intikamların en acısını,pişmalığı,hayalkırıklığını,mutluluğu,ihaneti........tamam belki final çok açıklayıcı değildi belki ama bence çok zekice yapılmıştı.Bazı şeyler bence özellikle askıda bırakılıp izleyicinin yorumuna bırakılarak bir giz oluşturulmuş.Tek kelimeyle muhteşemdi,asmalı konaktan sonra en zevk aldığım diziydi.:nazar:

6408.son bölümünde ağaçlardaki yapraklar cayır cayır yeşilken yerlerde tonla sarı yaprak olan saçma dizi. e hüzün, ölüm, ayrılık, sonbahar falan. kolay değil.

6409.son sahnelerde, malgiller evi kapatırken duyulan ayak sesleri sanırım bihter'in hayaletinindi.

6416.--- spoiler ---

bihter'in cenaze masraflari oyle tahmin ediyorum ki çetin özder'e girdi. cunku ednan hayatta onun parasini vermez. firdevs'te de para yok. cetin bey cenazede "ulan son bolumde gider ayak beni yine tirtikladilar, vay anasini" der gibi bakiyordu zaten.

kızlar şu yorumlara koptum beeaaa

6408.son bölümünde ağaçlardaki yapraklar cayır cayır yeşilken yerlerde tonla sarı yaprak olan saçma dizi. e hüzün, ölüm, ayrılık, sonbahar falan. kolay değil.

6409.son sahnelerde, malgiller evi kapatırken duyulan ayak sesleri sanırım bihter'in hayaletinindi.

6416.--- spoiler ---

bihter'in cenaze masraflari oyle tahmin ediyorum ki çetin özder'e girdi. cunku ednan hayatta onun parasini vermez. firdevs'te de para yok. cetin bey cenazede "ulan son bolumde gider ayak beni yine tirtikladilar, vay anasini" der gibi bakiyordu zaten.

kızlar şu yorumlara koptum beeaaa

çok hoşsun ya haklısın valla.

kına gecesi ayrı bi havadaydı..o saftirik peline pek yakıştıramadım o organizasyonu ya neyse..
ama güzeldi..Kına gecesi kına gecesidir..bazı gelin adaylarından duyuyorum da kına gecesi istemiyorlar..
biraz avam alaturka geliyor galiba..ahanda böyle bir eğlence süper olur.:lepi:.

tek karlı çıkan matmazeldi:nazar:
ednan ona kaldı hıhh kokmuş sende
ohh nihalde mutlu olamadı ya canıma değsin:KK1::sm_cool:

final tam bi vasattı:umursamaz:
hiçç beğenmedim.nedense daha acıklı bi final bekliyodumboshayallersmile
beşir deli etti beni.sempatiksalakcinni
ya ednan nasl soğuktu:1shok:
bihter daha çok bağırmalıydı
ya nihal ağlaynca nassıl mutlu oldm anlatamamhihoyyyt

:1shok:

AŞK-I MEMNU”NUN FİNALİ KANAL D’Yİ UÇURMUŞ!.. DİZİNİN 15 DAKİKALIK BÖLÜMLERİNE BAKTIĞIMIZDA “73 SHARE”E KADAR YÜKSELDİĞİ DİKKATİ ÇEKİYOR!

“TOTAL PRIME-TIME” SONUÇLARI

KANAL D: 48.2

ATV:9.8

STV: 5.3

STAR: 5

FOX: 3.4

KANAL 7: 2.7

SHOW: 2.1

FLASH: 0.8

CINE 5: 0.7

“AB PRIM-TIME” SONUÇLARI

KANAL D: 56.8

ATV: 7.3

STAR: 4

SHOW: 2.2

STV: 2.1

FOX: 1.7

KANAL 7: 1.6

FLASH: 0.8

CINE 5: 0.6

alintidir

adnan cenazeye neden çelenk gönderdi??ne iyimser adammış bee:1shok:

adnan beşirin cenazesine çelenk gönderdi...peyker bhterin...
zaten iki cenazeye katılanlar farklı gruptu...bihterin cenazesinde annesi,ablası eniştesi,annesinin arkadaşı,sevgilisi ve hilmi önal vardı
beşirde de evde çalışanlar...matmazel flan...

herkes adanın bihter ve behlülle yüzleşme sahnesinde odaklanmıştı
çok vasat geçti o sahne.
hele bihter kendini vurup yere düştü
bi curcuna olmalıydı olmadı bişey..

beşir rüya görmüştü bi kere adnan herşeyi öğreniyo
evin girişinde behlüle yumruk atıyo falan
o sahne rüya bile olsa daha iyiydi bencesempatiksalakcinni

6416.--- spoiler ---

kızlar şu yorumlara koptum beeaaa[/QUOT
valla ya.saçma ne diye yaptılar ki acaba... yoksa nihalin şu ağaç kadar yaşlı hissediyorum dediği ağacın yaprakları mıydı ki o? delikafadulden tabi ağaç bile dayanamadı yaz ayında yaprakları sarardı :1shok:

X