Aşk-ı Memnu Kanal D

murun ben sana ilahi topigi aciyim bu topik yanlis canim ask i memnu gibi kanli darbeler vuran dizi topiginde ne isin var ilahi topigi senlik :)

yakında duyarsınız bihtere özenip intihar eden genç kızları Allah vermesin tabiki asla dileğimiz bu değil ama kurtlar vadisi adlı dizi yüzünden yıllarca liselerde birbirini bıçaklayan gençleri ben hala unutmadım

mavim gerçekten güzel bi sondu ama çok kesikti.başı çok uzundu ölüm bölümü ve sonrası çok kısaydı.daha dokunaklı iç acıtıcı olabilirdi.

Evet kuzum katılıyorum...:1hug:

Birsürü soru işaretleri kaldı kafalarımızda..

Bihterin ceseti nasıl çıktı.

Behlül mü çıkardı.Firdevs silah sesini duyunca nasıl tepki verdi.Vs vs...kafamçokkarıştı

Herkes herşeyi bilmek zorunda değil, bu şekilde cevap vermeniz çok yanlış.

evet herkes herşeyi bilmek zorunda değil ama bu herşey değil zaten dinimiz.. ayetlerimizden biri AYETULLAH herşey demeniz zaten yanlış herkes herşeyi bilmeyebilir gerekte yok zaten ama her kul dinini bilmeli

polis gelip inceleme yaptiginda noldu ne dediler gazetecilerde yoktu koskun onunde

evet herkes herşeyi bilmek zorunda değil ama bu herşey değil zaten dinimiz.. ayetlerimizden biri AYETULLAH herşey demeniz zaten yanlış herkes herşeyi bilmeyebilir gerekte yok zaten ama her kul dinini bilmeli

Arkadaşım sen bana ders veremezsin bir, ikinci burası Aşk-ı Memnu topiği yanlış yerdesin.

dini sanal alemde savunacaginiza evinizde ibadetinizi yapin herkesin dini inanclari kendini ilgilendirir yeter artik ya

murun ben sana ilahi topigi aciyim bu topik yanlis canim ask i memnu gibi kanli darbeler vuran dizi topiginde ne isin var ilahi topigi senlik :)

tevafuk sadece Allah birşeyi bir kula nasip ederse herşey önüne gelir tebliğe layık olmak kolay değildir inş. bir gün sizede nasip olur ilahi topiğinde de görüşmek üzere.. ben her yere girip çıkarım çok şükür ilahi topiğine de kanlı darbeli dizi topiğine de!!!

öncelikle şehitlerimize Allah rahmet eylesin...Allah sabır versin ailelerine....

ve Allah belasını versin bu pkk lıların.....kötükedihüso

kökünü kazıyamadıki şu hükümettt

neyse gelelim bihterle behlüle...çok etkilendim gerçekten hala bi tuhafım...sahneler,oyunculuk...hepsi harikaydı.....bihterin o hallerine ne kadar kızsamda üzüldüm içim burkuldu.....resmen aklını kaçırdı.....behlülün paniklemeleri,eve gelişi,bihter silahı kendine dayadığındaki gözyaşları....bihterin nihali öldürmemek için beni öldürdün demesi.....sonrada kendini vuruşu...behlülün o anda bihtere bakışı ve "bihter" derkenki tonlaması......

mezar başındaki konuşmalarıııı....en çokta orda kötü oldum.....resmen bihterin dediği gibi kendini kandırmış behlül...nihali sevdiğini söylerken aslında hala bihtere deliler gibi aşıkmış.....

hele mezar toprağını avuçlaması,elinde bir dal kırmızı gülle....:çok üzgünüm:

etkilenmeyi geçti benimki,sinirlerim bozuldu resmen...mafoldumben

ne biliyim ya final gibi finaldi işte....tekrar izliycem

insanlarimiz aptalsa diziler senaristler oyuncular ne yapsin kurtlar vadisi diziside tam mahalle efendisi gecinen bir kac serserinin ozentisi ile buyumustur pek matah dizi sayilmaz baslarda hostu sonra sapittilar olsunler umrumda degil salak insan yasamasin yer kaplamasin diziden etkilenip kendini oldurecekse yapacak cok sey yok allah rehmet eylesin dizidekiler ucsa bizimkiler ucmayimi denicek varmi boyle mantik ..

ya kızlar
canlı dizi den izlemeye çalışıyorum
ilk 4 parçayı izledim
gerisini izleyemiyorum
deli olcam
en kudretli sahneleri göremiyorum

bihterin ölümü adnanı etkilememiştir ki zaten ayrılma kararı almışlardı. ihaneti de öğrenince yüzüne bile bakmaz ki bir de koşup "bihter bihter ambulans çağırın" diye telaş mı yapacak.. adam kızının yanına gitmiştir, onunla ilgilenmiştir.

murun arkadaşım eğer sende bu topiğe geldiysen demekki bizler gibi bi izleyicisin ve arkadaşımıza uslubunuz hiç ama hiç hoş değil
ayrıca burası dini konularımızı konuşacağımız topic değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…