Aşk-ı Memnu Kanal D

benım anlamadıgım bu behlul sarısındı :) ne kırpıklerı gozukuordu ne kasları fazla bellı ıdı ya ne olmus sac sakal kahverengı olmus onu anladık hadı ama bu cocugun kolarında kıl varmıydı ya vardı ıse nıye bu kadr cok olmus acaba agdamı yapıordu daha oncede sokaklara dusunce parasızlıkdan boyle koyu koyu oldu parmaklara kadar magra adamı gıbı :)

Yıkanmamaktan kararmıştır, köprü altında falan yaşıyodur kesin....

geldik bi dizinin de sonuna tadında bıraktılar sağ olsunlar. ağlamaktan harap oldum. sonunu biliyorduk zaten bakalım nasıl oynayacaklar diye izledik ayakta alkışlanır

bi yandan sewindim bitmesine bi yandan üzüldüm ama bnm şaşırdığım şey adnan nasıl behlüle bişe yapmadı çok tepkisz geldi bana..

bıhter ıntıhar edınce behlul nasıl cıktı o evden fırdoya yazık oldu kendın cok cabaladı ama olmadı ne yapsın

adnan bihtere diilde behlüle üzüldu cunku bıhterı zaten gozden ckarmıstı... Ben genede cok uzuldum nblıyım bı yandan dızı bıtsın derız bı yandan hıc dayanamayz bole sonlara aman ınsanoglu doyumsuz senağlama
neysekı beren saat her reklamda boy gosterdıgı ıcın fazla kopamıcaz -tatlicadiarzu-

adnan bihterle ilgilenmemesi doğal nede olsa el onu yıkan behlüldü de fazla belli etmedi bence etmeliydi o yüzden ruhsuz geldi

final güzeldi.müziklerde finale uygun olmuştu.cenazelerden çok etkilendim.senağlama

Bihterin intihar sahnesi daha iyi olabilirdi...

Behlüle son kez onu sevdiğini söyleyip vurabilirdi kendini..Son sözleri hala nihalle ilgili oldu.

Behlül çok kötüydü o an.Yüzü kıpkırmızıydı sanki film değil gerçek gibiydi mimikleri.Çok etkilendim.Gözyaşlarımı tutamadım zaten.

Behlülün bihterin mezarlığında ağlaması çok etkileyici bir sahneydi.

Ben hep...ben hep seni...diyip durdu .O da söyleyemedi sevdiğini.

Ama aşkım dedi ya sonunda o iyi oldu.Aşkım behlül kaçar dedi hıçkırarak.Çok duyguluydu.

Bence adnanların evi terketmesi behlülün bihterin mezar sahnesinden önce olmalıydı.Yani final behlülün bihtere aşkım behlül kaçar demesiyle son bulmalıydı final.

X