Aşk-ı Memnu Kanal D

Demek ki neymiş: Kimse uğrunda ölünecek kadar kıymetli değilmiş! Can o kadar kıymetli ki adam Behlül kaçar dedi!Buradan şunu çıkarıyoruz,ey kadınlar kulubü akıllı ol canının kıymetini bil:)Hiç bir erkeğe güvenme!Ay dizinin sonunda feminist oldum çıktım:))))

adnan bana pek bi ruhsuz geldi ya tepkisi çok sakindi

adnan bihtere diilde behlüle üzüldu cunku bıhterı zaten gozden ckarmıstı... Ben genede cok uzuldum nblıyım bı yandan dızı bıtsın derız bı yandan hıc dayanamayz bole sonlara aman ınsanoglu doyumsuz senağlama
neysekı beren saat her reklamda boy gosterdıgı ıcın fazla kopamıcaz -tatlicadiarzu-

cok eksık var fınalde behlul bundan sonra ne yaptı adnanla mato evlendımı ceto ne yaptı fırdo ne yaptı gıbı

offf off ağla ağla gözlerim şişti kızlar çok acıklıydı yaw hele behlülün konuşması bitirdi beni:KK43:((

oooo ben hiç bir topigi bu kaar kalabalık görmemiştim....sonunda bitti ama bihtere cok üzüldüm bence bütün suçlu behlül her şey her kez için daha farklı olabilirdi.en sonunda cok güldüm kızlar BEHLÜL KAÇAR CÜMLESİNE

aman bende behlulu beklıyorum ne yapıcak dıye behlul kacar dedı gıttı :) hıc bısey anlamdım en sonundan :KK43: bagrı yenı evlerini gösterin demı ya napıcaklar onu gosterın yenı evlerınde sap gıbı ıkı saat buoyle sonmu bekledım ben :KK43:

beren cok güzel rol yaptı ama behlül mezar sahnesi cok duygusuz geldi..yazık oldu bihtere..hazır bütün kızlar toplanmışken ..bizde bihterin cenaze namazını kılsakmı ne

haydi kızlar okula derneğine 500 lira bağış yapan bu gece teknede dizi oyuncularıyla finali izleyeceklerdi
haberlerde söylediler belki birazdan ordan naklen bağlanırlar

X