Aşk-ı Memnu Kanal D

Konuyu Toplam 204 Kullanıcı okuyor. (154 Kayıtlı kullanıcı ve 50 Misafir)
Duygu.C, sevocan3, ***eylül***, mavissu, jasminnem, NektaR, simple, ehm, gdmt, papatya_931, Melek, ilaydahey, meliike, minenes, caninuss, ell82, misspinky, Mavi, rockerx, lawyersss, Papato, b3bish, Nikoncan, nazar_363, cilekw, su_itaat, morkoltuk, Mev*Can, Nurdan70, cokmasum, beyza_3534, Setrinisa, LOCA, benzuzu, famille, tubatubatubatuba, angelika3535, NisaNurum, Lakito, silent.scream..., egemiz, fffatma, neriman34, .asi., yasnurrr, Biricik, mery84, saturnn, susu_+, office, kuzeymila, ezgi42, evdefnaz, wishne, DIONYSOS, FURKANCA, MnKS, simsek675, angelgozde+, bersu_791, dudu8683, elfkaya, LadySun, sürmeli88, TUGGCE, carefully, KK Pro Üye azra_sila, ceyo16, poena, AnGeL3432, hacopoli, MonaPisa, Ebrucan, yagmurlinka, KK Pro Üyevaveyla_esk, zeynep_67, berranurum, **LiL@**, zazez, darkblue, esma09, Nagihan, ___Mina___, AYBUKE067, leavemealone, bitter82, jose, love27, bego39, cidoo, why_be, pelinsubahar, ilarzu, Kelebk, MERYEM_VOLKAN, busejik, portakal_suyu, KapicininBitliKizi, pamukelma, prensesin.uykusuyum, epokhe, firstday, mydecember, manikk, KK Pro Üye bhk, pelin87, Mestitosh, Nazlı Bebek, leylaaa07, turkolog2009, pashaa, jasmin27, esra., utkuka, kokohantes, YareNaz, burbuk, yercekimlikaranfil, inci_tanesi, youthanasia7, Rosem, kipacu, AyTanem, destiny555, bebişim52, deniz..., johnnybravo, aslıhan99, acemiperi, complex_uzay, komagene, Queeny, madre, viva la vita, KK Pro ÜyeDilal2a, jennifer1905, grübchen, eslemim, f.ebrar, Ceylin_naz, stelina, eylül166, ..yeliz.., anifora, Esila_, sunnylife, gizli, AminMellaLle, aycaaaaaaa, sutem, zuzum24

kırdık rekoru hadi gözümüz aydın

son olarakta ben beğendim ama bu kadar konuşulmasıan rağmen daha heyecanlı olabilirdi.çok kesik kesik di herşey.

yanlız şunu halen anlamadım behlül nihalle beraberken halen bihterimi seviyormuş.kafam karıştı bu bölüm..

herkez begenmiş finali ama ben hiç beğenmedim ..

çok havada bir final di ..

Ne bu böyle .. Bihter vurdu kendini oranın mutlaka devamı olmalıydı behlul nasıl çıktı o hengameden .. ne de çabuk atlattı aile böyle bir olayı

Adnan beyin karısı gözleri önunde vurdu kendini ama adam hacı yatmaz mısalı hiçbişey yıkamadı adamı ..

olmadı ya daha etkili , detaylı bir son olmalıydı ..

Son yazdı ben oyle bakakaldım .. ama olan bihtere oldu .. ilk kez acıdım :)

bak buna ben de katılıyorum, o an da hissettim. biraz daha o kanlı bihter sahnesini uzatmalılardı, behlülün adnanın şokunu, üzüntüsünü, bağrış çağrışını görmeliydik...

behlul ewden nasıl cıktı ıntıhar edınce bıhter.adnan nıye hıcbıse yapmadı behlule orda tepkısı ne kadar azdı

hiç umduğumu bulamadım yaa
ne bilim hüzünlenmedim pek
zaten behlülü mezar başında görünce koptum
robinson crusoe gibi :roflol::roflol:

kızlar onu bunu bırakın bence çok detaya girmemek lazım beklediğimişzi verdiler bihter öldü beşir gerçeği açıkladı adnan öğrendi behlül kaçtı buydu zaten beklediğimiz bence çok güzel etkileyici bi bölümdü diziye yakışan bir finaldi acıklı hüzün doluydu bu gece bu diziyi bizim haricimizde izleyen kaç kişi böyle etkilendi vede kanal d gelmiş geçmiş en büyük reytingini kırdı bu gece son olarakta oyuncularda süper oynadı

X