Aşk-ı Memnu Kanal D

en sabırlı ben cıktım hala okumadım senaryoyu:hulya:
meraktan catlıcam bısey degıl:1ninca:

bu senaryo gerçekse ki gerçektir süper olcak genelde türk dizilerinde ki finaller beklenildiği gibi olmaz
bknz asmalı konak bence çok saçmaydı ama aşkı memnu öyle olmuycaksempatiksalakcinni

birde bihter intihar ederken herkez eve koşturacak ve zaten öğrenmiş olucaklar neyse bukadar yeter tadı kaçmasın

okuyunca heycanı kaçmıyor kı okdr uzun kiii :) kitabını oku benzer son ordada war zatenn heycanlıı olan oyuncuların bunu oynamasıı 2saat sonra ızlıycez bukdr yazıyı okuyamam wallkaydirigubbakcemile3aa

eniştenin telefonu kaçtı ?

20 TL'yi aşağımı çekelim ?

saat başı arıyorum ben zaten.beni seviyorsan eve geç gel.topla arkadaşlarını içmeye git,mangala git olmadı annene git diye ama eminim ki her gün geç gelen adam erkenden damlar eve,başlar soru yağmuruna ne dedi, ne etti, ne yedi diye.

ahhh ah ben evli olucam da benim eşim bu akşam aşkı memnuyu izlicek yahu TRT 1 de italya maçı var hiç şansı yok...

okudum ama izleyerek daha bi heyecanlı olucak kazenin eklediği senaryoyla okuduğum aynı ama benimki daha bir uzun özeti olmuş detaylar daha heyecan veriyor

KK'dan yeni hizmet kocalarınızın telefon numarasını verin akşam oyalayalım eve gelmesinler...

bundan yaralanmak için cep telefonlarınızdan 2222 ye SIFRE diye mesaj atın...

avea, turkcell, vado hepsinde geçerlidir bu hizmet...

hatta 2255'e BEHLUL yazın yollayın behlül çaya gelsin.

hatta hatta 2288'e BETEROL yazın bihteri ellerimiz ile gömüp görüntüleri size yollayalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…