Aşk-ı Memnu Kanal D

KK'dan yeni hizmet kocalarınızın telefon numarasını verin akşam oyalayalım eve gelmesinler...

bundan yaralanmak için cep telefonlarınızdan 2222 ye SIFRE diye mesaj atın...

avea, turkcell, vado hepsinde geçerlidir bu hizmet...

hatta 2255'e BEHLUL yazın yollayın behlül çaya gelsin.

hatta hatta 2288'e BETEROL yazın bihteri ellerimiz ile gömüp görüntüleri size yollayalım

Kazen ağa..bakıyoruz da seni de sardı bu aşkı memnu geyiği.kaydirigubbakcemile3.yapçak işin yok galiba..CADIARZU

saat başı arıyorum ben zaten.beni seviyorsan eve geç gel.topla arkadaşlarını içmeye git,mangala git olmadı annene git diye ama eminim ki her gün geç gelen adam erkenden damlar eve,başlar soru yağmuruna ne dedi, ne etti, ne yedi diye.
MevCan her perşembe senin steşin beni de saıyo he delikafadulden sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
polat ölmedi mi hala yağ bihter bile ölecek :roflol::roflol::roflol::roflol:

KK'dan yeni hizmet kocalarınızın telefon numarasını verin akşam oyalayalım eve gelmesinler...

hatta hatta 2288'e BETEROL yazın bihteri ellerimiz ile gömüp görüntüleri size yollayalım

ahahaa Kazen koptum yaa delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

babamı da alıver hemn yolluyorum mesaj... ha bire o kim bu kim diyo anlayamadı 79 bölümdür kimin kim olduğunuu CADIARZUkafamçokkarıştı

benımkı berberde
sac sakal bıyık ne varsa kazıtsın aklinialirimsmileberbere msj atabılırmısınız:smiley-cool:

2255'e BEHLUL yazın yollayın behlül çaya gelsin.

2288'e BETEROL yazın bihteri ellerimiz ile gömüp görüntüleri size yollayalım.

Bu hizmet pro kart üyelerine ücretsizdir... Diğerlerine 100 kontur.

MevCan her perşembe senin steşin beni de saıyo he delikafadulden sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
polat ölmedi mi hala yağ bihter bile ölecek :roflol::roflol::roflol::roflol:

he ya 7 sene oldu ölmedi gitti şu bacaksız.herkesi gömdü bi kendi kaldı sorma.

Kezen abi kabul et 15 kişilik eve gelin giden topikteki etiket muhabbeti senin de hoşuna gitti :jeyyar: sırnaşık şeysırnaşık şey :roflol::roflol:
dünden beri ne bu geyikin yağ korkudan rahat rahat geyik yapamıyoruz şurda :nazar:
acep 2222yi arasam sizi de oyalarlar mı :roflol::roflol::roflol:

valla ceyar ızlemıyorum dıyo ama sıkı takıpçı caktırmıyo yoksa bu kadan burda takılmaz...
ne kadan da bilöfcüsün:KK1:
[/I]

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

he ya 7 sene oldu ölmedi gitti şu bacaksız.herkesi gömdü bi kendi kaldı sorma.
Kazen abi bu işe de bi numara bulur helbet :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
sahi tefo o dizide değildi di mi :nazar: :roflol::roflol::roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

yanlız konuyu saptırmak baska tarafa cekmekten ban yemeyın patron
burası askı memnu topiği reklama yer yok:nazar:

kızımı bile uyutmadım erkenden sızsın diye.yemeğini yedirip geceliklerini giydireyim bari hazır olsun şimdiden.:))

Bihter Zillisi ,ahanda bu sahnelerde behlülü baştan çıkarıyodu..alsanaalsanasmile
behlül hasta yatarken ,anasının sihirli çay formülünü getirmişti kendi elleriyle..resimde de görüldüğü gibi terlemişin diye adamı yokluyodu dibine kadar girip..aklinialirimsmile
ölmeyi çok hak etti çook.:dance::teytey::sm_cool:.iyiki adnan vurmuyo,elini kana bulamaya gerenk yok..sositososito

hay agzini opem Şenizyerimsenibendogruya dogru gacim :lepi:

X