Aşk-ı Memnu Kanal D

Kazen ağa..bakıyoruz da seni de sardı bu aşkı memnu geyiği.kaydirigubbakcemile3.yapçak işin yok galiba..CADIARZU

MevCan her perşembe senin steşin beni de saıyo he delikafadulden sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
polat ölmedi mi hala yağ bihter bile ölecek :roflol::roflol::roflol::roflol:

ahhh ah ben evli olucam da benim eşim bu akşam aşkı memnuyu izlicek yahu TRT 1 de italya maçı var hiç şansı yok...

oldu canım 2 senedir vadisi vardı zaten.bittide kurtulduk.şimdi sıra bende yiyosa bi açsın maçı..eceline susamış olmalı..

ahahaa Kazen koptum yaa delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

babamı da alıver hemn yolluyorum mesaj... ha bire o kim bu kim diyo anlayamadı 79 bölümdür kimin kim olduğunuu CADIARZUkafamçokkarıştı

benımkı berberde
sac sakal bıyık ne varsa kazıtsın aklinialirimsmileberbere msj atabılırmısınız:smiley-cool:

2255'e BEHLUL yazın yollayın behlül çaya gelsin.

2288'e BETEROL yazın bihteri ellerimiz ile gömüp görüntüleri size yollayalım.

Bu hizmet pro kart üyelerine ücretsizdir... Diğerlerine 100 kontur.

MevCan her perşembe senin steşin beni de saıyo he delikafadulden sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
polat ölmedi mi hala yağ bihter bile ölecek :roflol::roflol::roflol::roflol:

he ya 7 sene oldu ölmedi gitti şu bacaksız.herkesi gömdü bi kendi kaldı sorma.

Kezen abi kabul et 15 kişilik eve gelin giden topikteki etiket muhabbeti senin de hoşuna gitti :jeyyar: sırnaşık şeysırnaşık şey :roflol::roflol:
dünden beri ne bu geyikin yağ korkudan rahat rahat geyik yapamıyoruz şurda
acep 2222yi arasam sizi de oyalarlar mı :roflol::roflol::roflol:

valla ceyar ızlemıyorum dıyo ama sıkı takıpçı caktırmıyo yoksa bu kadan burda takılmaz...
ne kadan da bilöfcüsün
[/I]

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:roflol:

he ya 7 sene oldu ölmedi gitti şu bacaksız.herkesi gömdü bi kendi kaldı sorma.
Kazen abi bu işe de bi numara bulur helbet :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
sahi tefo o dizide değildi di mi :roflol::roflol::roflol::roflol: sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

yanlız konuyu saptırmak baska tarafa cekmekten ban yemeyın patron
burası askı memnu topiği reklama yer yok

kızımı bile uyutmadım erkenden sızsın diye.yemeğini yedirip geceliklerini giydireyim bari hazır olsun şimdiden.:))

hay agzini opem Şenizyerimsenibendogruya dogru gacim :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…