Aşk-ı Memnu Kanal D

11 tane mısafır var:1ninca:lülülülülülü
bıhter:1ninca:
ednan:1ninca:
behlül:1ninca:
nıhal:1ninca:
matmazel:1ninca:
arsen:1ninca:
peker:1ninca:
beşir:1ninca:
firdo:1ninca:
çetin:1ninca:
ne dı nan bıde o besıre asık olan kız:1ninca:

senaryoyu bende okumadım. heyecanı kalmazz.7
yaa haberler 8 de bitiyor .
o kalan bir saat arada acaba o partiyemi bağlanacaklar acaba.
dizi bitince de bağlanabilirler.

behlulun abisi derken kivancin abisi mi?
kivancla aralarinda daglar kadar fark var. abisi esmer, daha kisa ve daha ince biri..
berenin yanidaki degil kesinlikle

kızlarrr beren saat ve kıvanç tatlıtuğun Toy story 3 film seslendirme kamera arkasını izlediniz mi :KK70: çok eğlenceli gözüküyor alkisalkisalkis izleyin kızlar

(başına bitişik şekilde w w w koyun kusura bakmayın msj sayım yetmiyor :KK70: )
dailymotion.com/video/xdrryc_kyvanc-beren-toy-story-3-kamera-ark_shortfilms#from=embed?start=5

çok cırkınmış bıhterın yanındakı bence ne derler ya uffff deyıverın sız, behlulun yerıne oynuyo bazı sahnelerde
anam bılemedım beeee
heee fıgurannnn o bence çok benzıyor cunku belkı sevışme sahnelerını bu oynamıştıraklinialirimsmile:lepi:

kızlarrr beren saat ve kıvanç tatlıtuğun Toy story 3 film seslendirme kamera arkasını izlediniz mi :KK70: çok eğlenceli gözüküyor alkisalkisalkis izleyin kızlar

(başına bitişik şekilde w w w koyun kusura bakmayın msj sayım yetmiyor :KK70: )
dailymotion.com/video/xdrryc_kyvanc-beren-toy-story-3-kamera-ark_shortfilms#from=embed?start=5

Ben dün izledim onu çok şekerdi ikisi de.Hele berenin sadeliğine bayıldım boshayallersmile

mavi hoş geldin tatlım.
deyiver baamm ne olacak bu bihterin hali.
:nazar:

Hoşbulduk sempatiksalakcinni cezadan sonra gene beraberiz :2:

Matmazel kabristanda adnana acilen beşirle konuşması gerektiğini söyleyecek.

Adnan hızla arabaya koşup beşirden herşeyi öğrenecek.

Düğüne gidecek orda herşeyi açığa dökecek adnan.

O ara bihter kalbine silahı dayayıp intihar edecek.Behlül odaya koşup bakacak bihteri kollarına alacak.Behlülün kollarında canını teslim edecek bihter de.

Behlül evden kaçıp gidecek.Nihalle babası yollarına devam edecek mutfak takımıyla ve matmazel ile boshayallersmile

bende dün izledim. evet çok tatlıydı beren. en sonunda filmi gösteriyor ya eğer izlemeseydim asla beren ve kıvanç seslendirmiş demezdim .:roflol:

Valla ya..Berenin sesi ne ciciydi bayıldım valla.Sadelik kesinlikle çok daha etkileyici boshayallersmile O filmi sırf beren için izlicem zati sositososito

senaryoyu bende okumadım. heyecanı kalmazz.7
yaa haberler 8 de bitiyor .
o kalan bir saat arada acaba o partiyemi bağlanacaklar acaba.
dizi bitince de bağlanabilirler.

Bak bu da muhtemel.. belki canlı yayın dedikleri o... dizi öncesi röportajlar falan olabilir... malum biz severiz millet olarak abartmayı ya :)) ardından da diziye bağlanılır.

Ayrıca senaryoda konuşmadığımız hiçbir şey yazmıyor... günlerdir ne konuşuyosak o, başka bişey yok.

X