Aşk-ı Memnu Kanal D

herkes meraklarda anlasılan aksam olsada anlasak..bence son bölüm canlı olcak hem reklamda da göstermıyor

Beyazın programında Behlül öyle bir şey kaçırmıştı ağzından. Final canlı olacak diye... sonra da toparlamaya çalıştı işte yok yani tüm ekip canlı izlicez hep beraber kem küm dedi... olur mu olur.

Ya aslında o değil de aklıma ne geliyo biliyo musunuz.

İster misiniz bütün bu senaryolar, fotoğraflar, senaristler tarafından sırf dikkati dağıtmak için bilerek nete sızdırılmış olsun... ve aslında çook başka bir final çekilmiş olsun kimsenin tahmin etmediği... bizi bi güzelce ters köşeye yatrısınlar.

gerçi kitabı okumadım ama kitap replikleri gibi geldi bana,bakalım bu akşam görücezz doğru mu yalan mı?

Kızlar yalnız bu saatte bile topik 29 kişi ile rekora koşuyor, bu durumda akşam bi sürü kişi ayakta kalacak burada benden söylemesi :roflol:

Beyazın programında Behlül öyle bir şey kaçırmıştı ağzından. Final canlı olacak diye... sonra da toparlamaya çalıştı işte yok yani tüm ekip canlı izlicez hep beraber kem küm dedi... olur mu olur.

Ya aslında o değil de aklıma ne geliyo biliyo musunuz.

İster misiniz bütün bu senaryolar, fotoğraflar, senaristler tarafından sırf dikkati dağıtmak için bilerek nete sızdırılmış olsun... ve aslında çook başka bir final çekilmiş olsun kimsenin tahmin etmediği... bizi bi güzelce ters köşeye yatrısınlar.

valla aslına bakarsan bende senin gibi düşünmüyor değilim

CADIARZU

valla aslına bakarsan bende senin gibi düşünmüyor değilim

CADIARZU

Yani ne bileyim mantıklı düşünürsen, bu kadar rekor seviyede izlenen bir dizinin yönetmeni ya da senaristi olsam ölümüne dikkat ederim finalin sızmamasına basına. Oysa fotoğraflar, senaryolar uçuşuyor etrafta, hiç mantıklı gelmedi bana. Sanki bilerek yapılmış da şimdi bize kıs kıs gülüyorlar gibi hissediyorum.... akşama görücez bakalım.

ben çok heyecanladımm yaa bi dizi için bilmiorm önceden böyle tutkuyla hiç bi dizinin finalini beklememişdim üüzülenledenim bende dizi bittiği için ama bencede sanki izeyiciyi kündeye getirmek içinde sızdırılmış olablir o fotolarda die düşünmeden edemiyorum beşirin cenazeside olabilir o yani resim yok ama :KK70: örtü var cenazede bilmiroum karışdı kafam

vaoww 22 kişi var 14 misafirr senaryoları okuyor herkez burdaki emnim bende okudum encokta behlül mezarda bihterle konuşma bölümü hoşuma gitti

bütün millet toplanmış bi bakim ne var diye ben de geldim.şimdi 34 kullanıcı varsa akşam daha da coşar bu millet valla

Merhaba Hanımlar,
Bu akşam ağzı tadında bir bölüm diler bölümde de güzel paylaşımlar dilerim. DÜnkü Kaynana konusundaki asabi modumdan sıyrılamadım umarım buraya yansımaz. Eeee ne olacak şimdi bu Azad ? Azad bu dizideydi değil mi ?

bir fotoğraf var facede cenazede peyker zor ayakta duruyor nihat tutuyor onu yani gerçekten varsa bu sahne beşirin olamaz peykerin işi ne beşirle..

Merhaba Hanımlar,
Bu akşam ağzı tadında bir bölüm diler bölümde de güzel paylaşımlar dilerim. DÜnkü Kaynana konusundaki asabi modumdan sıyrılamadım umarım buraya yansımaz. Eeee ne olacak şimdi bu Azad ? Azad bu dizideydi değil mi ?

Evet Kazen buradaydı.. Güllü ile beraber çiftliğin yönetimini ele geçirecekler.. biz de tam onu konuşuyorduk...

X