Aşk-ı Memnu Kanal D

Bencede özelikle gecen bir bölümünde sahne vardi ben fena oldum ya hakiyla cok güzel oynuyor bence
kadina teklif yagiyor

ayy harbi bende bi tuhaf oldum bak şimdi..
kesin vuruomu kendini bu hatun...

Bihterin kendini vurduğu sahnede Adnanın mezarlıktaki kıyafeti aynı. acaba herşeyi matmazeldenmi duycak Adnan? o zaman Nihale Cemile anlatıcak. çook heyecanlı.. kaydirigubbakcemile2

Aşk-ı Memnu Finali için son aldığımız duyumlara göre;
Matmazel, Adnan Bey'e Beşir'in ondan birşey sakladığını ve bu sırrı mutlaka öğrenmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Adnan Bey, Beşir'in yanına gider ve artık bilmesi gereken herşeyi Beşir'den dinler. Soluğu düğün yerinde alan Adnan Bey, Bihter'e yüz vermeden direkt Behlül'le konuşmaya başlar. Adnan Behlül'e karşı, içinde yaşadığı hayal kırıklığını sözlere dökerken, Bihter intihar eder ve Behlül'ün kollarında can verir.

Birçok senaryonun kulaktan kulağa dolaştığı şu günlerde, en olası ve en yaygını bu senaryo... Ancak Ece ve Melek ikilisinin Dudaktan Kalbe'nin sonunda beklenenin aksini yaşatmasıyla, bu final için de aynı şeyi yaparak, sağ gösterip sol vurabilirler düşüncesindeyiz.

Kıvanç Son Bölümde Döktürdü!

Kıvanç Tatlıtuğ, son Bölüm çekimlerinde üstün performans göstererek, izleyenlerin ağlamadan duramayacağı bir oyunculuğa imza atmış.

Bölüm bir sürprizle başlayacak. 78. Bölümde Matmazel’in Adnan Bey’e “daha fazla sessiz kalamayacağım” cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 Saat öncesiyle.

Nihal ve Behlül’ün düğün gününden bir sabah önce, Bihter, koruda gizli bir buluşmanın telaşını yaşamaktadır. Behlül onu aramış ve koruya çağırmıştır. Bihter herkesten gizli, Behlül’le koruda buluşur.

Aynı dakikalarda, Nihal tarafından evden kovulan Matmazel, Beşir’in giderek kötüleştiğini haber almış ve onu herkesten gizli ziyaret etmek için yalının üst kapısını kullanmak üzere korunun sokağa açılan kapısına gelmiştir.

Taksiden indiğinde, Behlül’ün arabasını görür. Behlül’ün düğünden önceki haftayı Yeni teknesinde geçirdiğini, mutfak takımından öğrendiği için, Behlül’ün arka kapıdan eve ziyaretinin şüpheleriyle koruya adım atar ve birkaç dakika sonra Behlül ve Bihter’i görür.

Bu andan itibaren herkesin hayatında dönüm noktası olacak bir süreç başlar.

Aşk-ı Memnu’nun 24 Haziran’daki final bölümünde Bihter (Beren Saat) ile Behlül’ün (Kıvanç Tatlıtuğ) yasak aşkı ortaya çıkacak. Behlül, Nihal ile (Hazal Kaya) nikah masasına oturunca Bihter intihar edecek

Bihter’in toprağa verilme sahnesi dün ıstanbul, Zincirlikuyu Mezarlığı’nda çekildi. Bihter’in cenazesi mezarlığa getirildi. Bu sahnede Bihter’in annesi Firdevs Hanım (Nebahat Çehre) ve kardeşi Peyker (Nur Aysan) vardı. Behlül ile eşi Adnan Bey (Selçuk Yöntem) cenazede yoktu.

Bölüm bir sürprizle başlayacak. 78. Bölümde Matmazel’in Adnan Bey’e “daha fazla sessiz kalamayacağım” cümlesiyle her şeyi itirafa hazırlandığı anın 24 Saat öncesiyle.

bu nedemek pek anlamadim o.o

Anladım isoldecim..

Buarada nihal ile behlülün nikah masasına oturmalarından sonra intihar edecek deniliyor .

İnşallah nikah kıyılmadan önce intihar eder de evlenemez behlülle nihal uyuzu.

Gerçi evlenseler bile muhakkak boşanırlar sonrasında da.

Kesinlikle zaten romana göre de öyle olması gerekiyor. Hatta romanda daha nişanlılık döneminde çıkıyordu her şey ortaya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…